Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt nem tud, nem mert...

Mièrt nem tud, nem mert vezetni egy vidèki pesten?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti, hogy egyis sem, apum kivàlóan vezetett mindig pesten...
2021. aug. 23. 04:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%
Tehát nem tudsz pesten vezetni. Értjük.😀
2021. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
A #21 nem tudom kinek szólt, biztos nem nekem=#19+20. Én csak ugyanazt írtam le, amit írt már más_szavakkal+rövidebben más is, PL. #5. Ha beleértem a pestiek *vezetési stílusát* is a Pesten vezetésbe, na Akkor valóban sose ugyanúgy fogok vezetni mint aki pesti (és pont úgy ők se fognak sose ugyanúgy vezetni más városokban mint az amott helyiek). Ha meg szó szerint csak az autóvezetést magát értjük a vezetés alatt, azt dehogynem tudom. A hosszabb kommentem vége Pont, hogy tanúskodik róla, hogy meg tudtam oldani #helyzet-et, biztonságosan is csinálva és azt is megoldva, hogy még a pesti átlagautóshoz képest se hosszabb időre ragadjak le a maővert megelőző ponton. Ejnyebejnye, hogy nem értelmezel és/vagy direkt úgy írsz, hogy az már lassan visszaélés azzal, hogy itt úgyis anonim vagy (anonim módon azt is könnyű ám írni, amit nem mondanál élőben is)
2021. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
A leirt szitu nem valami extra itt Pesten számomra. Napi szinten csinálnak hasonlót sikeresen rengetegen.
2021. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
#23 (csak annak utsó mondata) önmagában igaz. DE annak persze, hogy midnennapos, aki ottani🙃. Egészen e pont előttig azokról van szó, akik Nem_Bp-iek🙃
2021. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kacsa nem tud úszni, akkor a víz a hülye?
2021. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%

a #25-ös pláne nem szólhat nekem. Egyrészt Tényleg Tudok úszni is meg vezetni is, másrészt Sose hülyéztem *magát Pestet* (legfeljebb a dugót, már azt se szabad? elnézést h #20-ban valóban nem volt egyértelmű, de a dugót CSAK az aránytalanul nagy menetidő és/vagy várakozás miatt utálom, nem volt ettől még annyi is nehéz, hogy figyeljem a forgalmat)

Nem kell csak azért engem szapulnod, mert simán (vagy érteni nem tudod az előzményeimet, vagy) "csak" nem értesz egyet azzal, amit a válaszod előtt írtam.

2021. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
34%

Ki szapul?? Ne legyél már ennyire érzékeny... :D


Sose bántanék egy vidéki nyugdíjas nénit:D

2021. aug. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
Te "kedves" #21(+23+25+27)! Nem gyanús-e neked az, hogy a legutolsódra már nem válaszolt? (miután addig, több körben is, 1 napon belül válaszotatok egymásnak) Megunta! (azt, hogy Tényleg Bármit mond, te #márcsakazértis visszaugatsz még azután is) Ezzel nem őróla állítasz ki szegénységi bizonyítványt, hanem magadról. Az egész történetnek a NULLÁJA úgy néz ki (ha a #20-astól csak a legelső kommentjét nézzük, tőled pedig szintén csak az elsődet=#21), hogy ő csak elmondta, hogy miért más Bp mint az prszág többi része, csak véleményt mondott, és volt is benne információ, ezzel szemben a te legelső kommented (vagy az övé utáni elsőd, amennyiben előbb is itt lettél volna), külön az, tényleg semmi mást nem tartalmazott, mint egy beszólást neki, ugyanaz a komment Nuku Hozzátett Érdemi Információt tartalmazott. (önmagában az utolsó mondatom/félmondatom eldönti az egész kérdést köztetek)
2021. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
52%

#27 (te agyrákos, nem néni vagyok, 27/F vagyok)

A mostanimnál korábbi mai komment pedig ráadásul másé. Ha az enyémnek hiszed pusztán a véletlen időbeli egybeesés miatt, küldhetek neked privátba képernyőfotót bizonyítékul arról, hogy más felhasználó írta a "ma 09:19"-et mint az enyémeket (te a #28-at és a mostani sajátomat egyaránt "anonim"-nak látod, ezt jól tudom)

2021. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
16%

28. Kicsit benéztél valamit, nagyon nem stimmel amit irtal.

Amúgy irigyellek, hogy ennyi időd van ilyesmire, ki mikor mit irt stb.

Meg azt is figyeled, hogy nem ír mindenki rögtön? Hát bakker valamikor élni is kell, nem csak itt lenni 😁😁


Üdv.

#2, #21.

2021. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!