Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fél év rendszeres vezetés...

Fél év rendszeres vezetés után lemerjek vezetni a Balatonra Győrből egyedül?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

50-70 km, attól függ, melyik részére mennél. Persze több is lehet, ha mondjuk a dél part valamelyik üdülőhelye a cél.

Ha úgy érzed, hogy eddig eléggé jól elvoltál, akkor nem lehet gond.

50 km még lassabb tempóval is csak egy óra, de ha soknak érzed, iktass be pihenőt.

2021. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Fél év után szerintem "illene" levezetni ekkora távot, persze mindenki más és más. Neked kell ezt tudni és érezni.
2021. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
120 km lesz
2021. júl. 5. 09:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Győrből Veszprém kb. 80 km, úgyhogy mire a Balaton-partot eléri, lesz az 100 km is.

És nem mindegy a forgalom, az útviszonyok stb.

Viszont azt sem tudjuk, a kérdező eddig milyen utakon és mennyit vezetett, és mennyire "érezte" az autót. Úgyhogy az ő kérdését leginkább olyan ember tudná megválaszolni, aki őt személyesen ismeri, és sokszor látta őt vezetni.

2021. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, és lüke. Légvonalban néztem nem úton.

A mondandóm többi része azért szerintem stimmel.

A rendszeres vezetés lehet napi 3 km a városban, így az sokat nem mond.

2021. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

HA már ezt itt és így kell megkérdezned, az azt jelenti hogy bizonytalan vagy magadban és a vezetésedben is.

Akkor inkább ne menj.

2021. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk pont a 82-es nem egy jó statisztikájú út, inkább javaslom, hogy hosszabb, de kevésbé forgalmas utat válassz. (Igaz, a 82-esen tényleg inkább a gyorshajtók hullanak, ha “nem adja ki” a kanyar mert meg van bolondítva egy kis bukkanóval…)
2021. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pápa fele mennék
2021. júl. 5. 11:52
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Persze.

Én ennél frissebb jogsival levezettem 400km-t egyhuzamban országúton. Rohadtul elfáradtam az igaz, de szeretek vezetni.

2021. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A 83-as is nagyon forgalmas és veszélyes Győr és Pápa között. És utána merre tovább? 8-as úton Herendig és utána Szentgál, Nagyvázsony, Mencshely felé? Mert annak a szakasznak a végén jó kanyargós, szűk utak vannak.

Ha viszont Pápa-Devecser-Tapolca felé mentek, ott nincsenek ilyenek (na, Devecser előtt egy kicsit kanyargós).

2021. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!