Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma vizsgáztam először forgalmi...

Ma vizsgáztam először forgalmin és hát meghúztak... Jogos?

Figyelt kérdés

Már az elején láttam, hogy kicsit flegma vb-t kaptam de azt gondoltam mivel utolsó voltam a mai nap és már előttem sokan voltak hamar letudjuk csak másképp.


Azon buktam el 10 perc után, hogy egy lakónegyedben kb a 6. olyan utca jött ahol jobbkéz szabály van és az összes előtte lévőnél lassítottam benéztem teljesen mert nem volt belátható és jött ez az utca ahol teljesen látható volt és bepillantottam és ahogy elhagytam félreállított, hogy nem forgattam a fejem.

10 percig végig néztem a fenti tükröt mit csinál és kb nem is nézett majd az utcánál is felnéztem és láttam, hogy most először figyel és leis állított utána azzal, hogy nem fordítottam a fejem és nem tudtam volna megállni miközben 30as zónában voltunk és 2-esbe mentem még mert fekvőrendőr volt. Oktatóm is látta mellőlem, hogy elnéztem akkor ő miért nem?



2021. aug. 4. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%

"10 percig végig néztem a fenti tükröt mit csinál"

Aha...

Tehát végig tolattál?

"Azon buktam el 10 perc után..."


"és bepillantottam..."

Ez meg instant bukta.

Nem bepillantunk, hanem egyértelműen körül nézünk.

Azt kell mondjam, jogos volt.

2021. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

most szerinted az, hogy mi itt leírjuk hogy "nem, nem volt jogos", az változtat bármin is?

meghúztak és kész, majd legközelebb

2021. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Helyileg hol vizsgaztal?


Sajnos erre a jobbkezesre nagyon ugranak, de legközelebb körültekintőbb leszel.

2021. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

2.nak


Nem szó szerint kell érteni de ha percenként többször felnéztem mint eddig és kinn támaszkodott az ablakba sok mindent nézett?

Illetve ha belátom eléggé, hogy egy autó ne érjen bőven oda miért ne lenne elég a szememmel benézni amit kellett látnia, miért fordulnék be és néznék el az utca végéig?


3.nak


Picit megnyugtató ha nem jogos de igaz amit írtál. :)

2021. aug. 4. 18:37
 5/30 A kérdező kommentje:

Ha meg kötekedni akarok a másodiknak alapból nem fenti tükörből kell tolatni de sok közöd lehet az egészhez.


4.nek

Székesfehérvár és reméljük.

2021. aug. 4. 18:42
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Igen, jogosan buktál. Ha jön egy motoros 50-el, nem vetted volna észre. Ember életekről van szó, nem holmi játék ez!
2021. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 kojee ***** válasza:
100%
Szerintem 2nek igaza van, az hogy itt mi írunk semmin nem változtat. Az 1 es írza a tolatás dolgot... ahogy látom
2021. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
30as zónában 50el :). De jöhetett volna 50el is megtudok bőven állni mint mondtam nem mentem gyorsan és beláttam eléggé.
2021. aug. 4. 18:48
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Fogadd el, hogy 0 tapasztalatod van és nem tudod még felmérni, hogy mi fér bele és mi nem. Belátható út, mi? Egy villanyoszlop 100%-ban kitakarhatja a motorost, biciklist. Pont ezért nem elég bepillantani, hanem határozottan meg kell győződni az áthaladás biztonságáról.

Mielőtt még kötözködsz, hogy villanyoszlop, bokor, tábla sem volt: az autód A oszlopa ugyanúgy kitakarja.

2021. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
Most igazából mi a kérdés? Okoskodni akarsz (bukott) tanulóként? Szidni a vizsgabiztost? vállveregetést vársz? vagy csak panaszkodni akarsz?
2021. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!