Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hány óra vezetés utánn vizsgáz...

Hány óra vezetés utánn vizsgáztál B kategoriában forgalmibol, sikerült? Igazán az lenne a kérdés hogy menyi + óra az átlagos amit venni kell a sikeres vizsgához?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
NEmtom. Annak már 15 éve, vagy több is.
2010. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
semennyi plusz óra nem kell, főleg ha fiú vagy
2010. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én (mivel megbuktam forgalmin) 4 + órát vettem.

De én azt mondom hogy annyi + órát kell / érdemes venni, amennyi után már biztonságban érzed magad a forgalomban, legalábbis annyira hogy vizsgán átmenj :)

Van akinek nem kell egy + óra sem, van aki meg többet is vesz... ez emberfüggő.

2010. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29
2010. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Pontosan nem tudom,de nem volt meg a kötelező vezetés sem!már 14 évesen tudtam autót vezetni! Szerintem ne +órákat vegyél, hanem kérj segítséged szüleidtől, vagy barátaidtól,ismerősöktől! Próbálj kezdetekben úgy útnak indulni,h legyen melletted egy tapasztalt sofőr,hogy segíteni tudjon! Mert ,amit az oktatónál tanultál az nagyon kevés, mindenki számára! Főleg ,aki nem biztos magában! A plusz órák is kevesek,mert az oktatónak bizonyos körei vannak, nem arra megy amerre Te akarsz!

És drága is a semmiért!!

Sok sikert!

2010. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
NŐ VAGYOK ÉS SAJNOS UGY ÉRZEM HOGY TÉNYLEG NEM MEGYMÉGUGYA VEZETÉS HOGY ÁTMENNYEK A VIZSGÁN,EDDIG 17 ORÁT VETTEM FORGALOMBAN.
2010. febr. 7. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia szerintem ne görcsölj ha vezetsz menj a forgalommal ő majd visz magával.Nem kell görcsösen figyelj dolgokra a legfontosabb talán: gyalogosok piros lámpák záróvonalak és elsőbbség.

Hogyha ezeket meg tudod adni és folyamatosan haladsz nem rángatod össze vissza a kocsit akkor át fognak engedni.

Azt kell mutasd ,hogy te magabiztosan vezetsz.


Tudni még nem tudsz majd vezetni ezt a biztos is tudja mert csak ezután sok sok kilóméter után mondhatod ,hogy TUDOk vezetni!


Én is fiú ként kevesebb órát vezettem mint amennyit kell és teljesen simán átmentem.Nem szabad görcsölni mert akkor hibázol.

Nem szégyen bukni sem. Volt osztálytársam aki 2x bukott és azóta is teljesen biztonságosan vezet.

2010. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, én 20 db plusz órát vettem, azt akárhogyis számolom, 60 ezer forint plusz kiadás. Ráadásul múlt héten meg is buktam, de hétfőn sikerült a forgalmim. Viszont én úgy érzem, komolytalan voltam végig, szórakozásnak vettem, nem tanulásnak, meg is lett a böjtje... És nemcsak én, de az oktatóm is muszájnak érzete a plusz órákat, és még így sem voltam biztos, hogy meg lesz a vizsga. Egyébként nem tartom magam rossz vezetőnek, inkább az én bajom az, hogy igen hamar ki tudnak zökkenteni a nyugalmi állapotomból.
2010. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!