Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sikeres vizsgát tettem,...

Sikeres vizsgát tettem, hétfőn vizsgaigazolás. Ideglenes jogsi?

Figyelt kérdés
Ma(06.16.) tettem le a sikeres "B" kategóriás vizsgám,hétfőn az oktatóm hozza a vizsgaigazolást amivel megyek az okmányirodába! amíg el nem készül a jogsi,lehet kérelmezni valamilyen ideglenes jogsit vagy papírt amivel már vezethetek?????
2011. jún. 16. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg nem még azzal a papírral sem vezethetsz amit az okmányirodában kapsz! Igaz hogy sokan vezetnek vele meg rendőre válogatja hogy szól e érte vagy sem de én a te helyedben kivárnám azt a 2 hetet!
2011. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen,ezt tudom,épp ezért kérdeztem hogy nem-e lehet KÜLÖN valamilyen IDEGLENES jogsit kérelmezni vagy kiváltani????
2011. jún. 16. 19:06
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Óhh. szert ég még 1 ember fog balf@szoskodni az utakon:S


Amúgy meg nem lehet, meg kell várni a 2 hétet...annyit már csak kibirod.

2011. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

kösssz... bíztató! te nem így kezdted??? te szerencsétlen???


12éves korom óta tanítanak vezetni SZABÁLYOSAN , de így is még tudom hogy nincs rutinom mivel ahhoz még jó pár százezer kilómétert le KELL vezessek!!


nem úgy mint ti , huszonéves fejjel azért mert már 3éve van jogsid,azt hiszed tudsz vezetni és rutinos vagy... aztán holnap vagy holnap után meg a nagy tudásodból nagy baleset lesz...


azért a vad és a kultúrált vezetés között nagy a különbség!


1. nem szeretnék büntetéseket fizetni

2. nem szeretnék senkinek anyagi/személyi kárt okozni


ráadásul nem száguldozni/vadulni szereztem a jogsit hanem a kényelem miatt... ;) csávókám ezt kellene felfogni! (nem minden friss jogsis olyan,hogy beteszi magát egy müanyagozott calibrába , azt hiszi sporta autó azt gyorsulgat vele...)

2011. jún. 16. 19:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindig az eszed vezéreljen és tudd mik a korlátaid!!
2011. jún. 16. 19:38
 6/15 anonim ***** válasza:
De ha nem száguldozásra kellett a jogsi, meg türelmes vagy, akkor ki kell bírnod ezt a pár napot, míg megjön a jogsid. Itt kezdődik a vezetés. A türelemnél és a fegyelemnél.
2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mondjuk ebben igazad van!! amúgy hallottam olyat is hogy 2000Ft-ért ki lehet váltani 1 papírt amivel mehet az ember... Inkább kivárom azt az időt!!! 2hét-ért 2000 ... inkább nem!
2011. jún. 16. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha központi okmányirodába mész és megmondod, hogy bemész érte, nem vársz a postásra, messze nem kell két hetet várnod, max pár napot.
2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:12



A kis csávókádnak 18 évesen már teherautós jogsija van, hetente vezetek külföldre egyedül...és igen, mivel rendszeresen robogózok életveszély amit a kezdők művelnek!

2011. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az oktató annyit mondott hogy csakis Pesten csinálják meg a vezetői engedélyem,ott készítik! azért nem szeretnék utazni,inkább kivárom... jobb lesz ez így!!!
2011. jún. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!