Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A tegnapi nap folyamán majdnem...

A tegnapi nap folyamán majdnem elütöttem két gyalogost. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Mikor zöldre váltott a kereszteződésben a lámpa elindultam balra, ekkor még nem léptek le az útra. Azonban mikor a zebrán voltam, már a kocsitól körülbelül egy méterre voltak. Sikerült őket kikerülnöm és senki sem sérült meg,de mire számítsak? Lehet belőle valamilyen problémám? Most fordult elő velem először ilyen és eléggé pánikba vagyok esve. Kérlek csak segítő válaszokat írjatok.

2021. máj. 9. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Majdnem meg fognak büntetni.
2021. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Majdnem írtam rá egy értékelhető választ.
2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

De ez tudod mire volt jó?

Ezentúl figyelmesebb leszel.


Sok biztonságos kilométert!

2021. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Elsőbbségadás elmulasztása.
2021. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Figyelgesd a bpi autósok youtube oldalát. Ha ott nem látod magadat akkor nem kell félni, semmilyen büntetést nem fogsz kapni.
2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Lesz még ilyen. Meg olyan is, hogy a gyalogosnak piros volt, és a hülye bringás berongyol a zebrára innen is onnan is, sőt cifrábbak is.
2021. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt majdnem benézted! Majdnem nagyon csúnya baleset lett belőle. Ha így folytatod, akkor legközelebb majdnem be fogják vonni a jogosítványodat.
2021. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!