Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesettel kapcsolatban volt...

Balesettel kapcsolatban volt ügyvédi segítségetek Kecskeméten? Újra-fogalmaztam a tegnapi kérdésemet!

Figyelt kérdés
Teljesen vétlen bicaj-balesetes vagyok! Hívtunk rendőrt, de félő - az autóst látva, - hogy kell ügyvédi segítség! Baleseti segítésban járatos ügyvédet keresek Kecskeméten !

2017. szept. 6. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek írd le a sztorit , hogy hogyan is volt a baleset . Laikus sofőrként pár ilyen dolgot ismerek .
2017. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szabályosan mentem bicajjal egyenesen- szinte semmi forgalom. Szemben, szabályosan közlekedve jött egy autó- egy bekötő utca-sarokhoz értem, abban a pillanatban az autó lekanyarodott balra nagy ívben- elütött engem.Jött mentő, rendőrség. Félő,h engem hoznak ki vétkesnek...konkrét tanú nincs,-azért keresek j ó ügyvédet!
2017. szept. 7. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
A gépkocsi hol sérült, melyik részén?
2017. szept. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből csak akkor hozhatnak ki vétkesnek, ha ő volt a főútvonalon (ami kanyarodott balra) és te nem adtad meg az elsőbbséget. Volt bármilyen tábla ott, ahonnan te jöttél?
2017. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látom le lett pontozva a válaszom, pedig igenis fontos.

A gépkocsi sérüléséből lehet következtetni a vétkesre,

hogy a kerékpár melyik oldalán kapta el...


Viszont 4: Egymással szemben haladtak, ugyanazon az ú-

ton, a kocsi befordult előtte. Becsatlakozó utcához ért,

nem kanyarodott a főút.

2017. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha ezt te biztosan tudod, akkor azt is, hogy a Kérdező nem lehet hibás, így az is mindegy, hogy hol sérült az autó.
2017. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, én nem pontozok le senkit - hacsak nem véletlenül a nagy kötés a karomon be nem zavarja a kezemet-- örülök, ha valaki foglalkozik az ügyemmel, - mindenből tanulok !
2017. szept. 9. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lehet hibás ebben a szituációban, viszont kíváncsi lennék, hogy a gazdag pacák mivel akar próbálkozni.
2017. szept. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!