Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki hibázott ebben videóban?

Ki hibázott ebben videóban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eSE3fkeHAmo&t=39s


Mert én azt látom, hogy valaki (a féklámpás) balesetet okozott és elhajtott a helyszínről


2021. márc. 14. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem tartott követési távolságot.
2021. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor valaki olyan megy az ember seggében és próbálja letolni, aki egyébként fogalmatlan az autóvezetéshez. Így járt, megérdemelte.
2021. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Így van. Követési távolságot nem tartott.


Az hogy a büntető fékezés megtörtént nem lehet bizonyítani.

Hiába van kamera, nem tartottad meg a követési távolságot.

Ez egy olyan dolog, ahol nem bizonyítható hogy szándékos volt vagy sem. Így automatikusan a hátul haladó hibázott.

2021. márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindkettő, a hátsó mert nem tartott követési távolságot, az első meg a büntetőfékezésért. Mindkettőnek le kellene darálni a jogosítványát. Ahogy előttem írták, amikor valaki úgy keménykedik, hogy nem tud vezetni
2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Én még csak büntetőfékezést sem látok, egyszerűen felvillantotta a féklámpáját, amitől a mögötte jövő idióta megijedt. Nem látni a képeken számottevő lassulást.
2021. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

A hátsó nem tartott megfelelő követési távot.

A fékezés nem volt se erős, se hirtelen, de az biztos, hogy a cserbenhagyás/segítségnyújtás elmulasztásáért elő lehetne venni az elöl haladót. (Bár nem tudom, az USA-ban hogy van erre a szabály)

2021. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
6-os, az USÁ-ban is van erre vonatkozóan általános kötelezettség, persze az egyéb körülmények nem ismertek - ha előzőleg mondjuk fegyverrel fenyegetőzött a balesetet szenvedett figura, akkor nyilván menthető a helyszín elhagyásam
2021. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Érdekes dolog, ez a helyszín elhagyása. Ez szerintem csak akkor állna meg, ha előtte vagy mellette történne a baleset.

Megyek az autópályán történik mögöttem egy baleset 50-100-150 méterrel, kell azt nekem látnom?


Itt a cserbenhagyás biztosan nem állna meg.

2021. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

#5,6: Akkor mi volt a fékezés? Mert a videóból egyértelmű, hogy semmi nem volt előtte, azért fékezett, mert a seggébe ment a másik barom.


#8: Csakhogy itt nem 50-100-150 m-rel hátrébb történt valami, hanem azért történt mert szopatta a mögötte lévőt a fékezéssel...

2021. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

"hanem azért történt mert szopatta a mögötte lévőt a fékezéssel..."


De ez nem tudod bizonyítani még ezzel a felvétellel sem. Nem klasszikus brake-check van a videón amikor állóra fékezel, hanem csak egy lámpavillatás. Megkérdik mi történt? Sávot akart váltani és megijed a mellette feltűnő SUVtól, nem is látta hogy van mögötte valaki.


Nyilván ez morálisan g3nyóság,de simán védhető.

2021. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!