Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mentetek ma valahova? Milyen...

Mentetek ma valahova? Milyen volt jeges úton közlekedni? Mennyi idő volt, mire az autót menetképes állapotba hoztátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Egy motoron 2 külön fékkör van, mint a legtöbb bicajon. Illetve erőteljes motorfék (2*450 cc henger). Ha valóban emiatt kaptam a lepontozást, akkor az a tudatlanságuk következménye szerintem. Már egy hónapja így használtam, napi szinten, mivel munkaeszköz és nem kaptam korábbra időpontot. Csak ilyen csúszós úton zavaró, amúgy enyhén módosított vezetési stílussal gyönyörűen megkerülhető probléma. Egy motornál a fékerő nagyrésze az első fékből jön.
2021. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
És az én kommentemen akkor mit lehetett vajon lepontozni? #2-es vagyok. Mások is azt írják, hogy életveszélyes így közlekedni, én sem mondtam mást...
2021. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Vagy arról van szó, hogy sofőrként nem lehet véleményem, de ha más közlekedőt szidok, amiért ilyen körülmények között vezet, akkor már hasznos lesz a válaszom?
2021. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Volt vagy 5-10 centi hó az úton a délután, ahol én közlekedtem, de annyira felesleges pánikkeltés az egész. Az oké, hogy én megszoktam a havat, és quattro van alattam, de nagy forgalom volt, és mégis mindenki nyugodtan, normálisan tudott haladni, megállni, elindulni, semmi gond nem volt. Csak azt kell felfogni, hogy nem 110-130-al döngetünk végig most, hanem 60-70el, városban meg max 40el, és kész. Azonkivül semmi.
2021. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, dolgozni.

kb. 20 perc volt levakarni a jeget. Keret nélküli ajtóim vannak, ha ráfagy az üvegre a jég akkor elég nehézkes bejutni.

Az úton nem volt gondom. Prémium téligumik meg némi vezetési rutin bőven elég hozzá, hogy ezeket a körülményeket abszolválja az ember

2021. febr. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!