Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mentetek ma valahova? Milyen...

Mentetek ma valahova? Milyen volt jeges úton közlekedni? Mennyi idő volt, mire az autót menetképes állapotba hoztátok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Rettenetes volt, nem annyira a csúszásveszély miatt, hanem mert az induláskor kipörgő kerekek miatt egyszerűen jóval lassabban indult meg a sor, brutálisan csökkentve a lámpás kereszteződések áteresztőképességét.
2021. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
Eszemben sincs ilyen időben járművel közlekedni. Aki elindul, az magára vessen, mert garantált életveszélyes.
2021. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Én motorral mentem szervizbe. Nem volt kellemes, főleg azért, mert nem jó a hátsó fékem, levegős, ezért vittem szervizbe. Viszont ilyen csúszós úton, nyári gumival első féket használni motoron kb egyenlő a zakózással, akármilyen sebességgel mész. Végén pedig nem csak havas volt, hanem lefagyott ónos eső is. Nem estem, mert van némi tapasztalatom szerencsére, de nem volt kellemes.

Ponyvával le van takarva, úgyhogy csak levettem a ponyvát és indulhattam is.

2021. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Vaciláltam, hogy autó vagy bicikli, de végül utóbbit választottam. Jó móka volt, és nagyrészt üres kerékparutakon, szóval senkit sem veszélyeztettem magamon kívül.
2021. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Vidéken vagyok, csak autóval lehet eljutni bárhova.

A garázsban van egy szerelés alatt álló verda, így a másik kint van.

Mai menet:

Ajtók befagyva, ablakot nem lehet leengedni, a hó ráfagyva mindenhová, utak jegesek, erős szélátfúvások, stb...


És mindezek tetejébe a szokásos fszjankók, akik ilyenkor is versenypályának hiszik az utakat(sggedbe mennek, előzgetnek, stb)

Remélhetőleg egyedül fordulnak fel valamelyik fára felcsavarodva.

2021. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
nekem semmi bajom nem volt az út minőségével. majd talán holnap reggel...dehát ez van, dolgozni kell.
2021. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

500 km-t mentem, volt pár havas, jeges útszakasz, de semmi különös.


Indítás után szinte azonnal indultam, nem volt se hó, se fagy.

2021. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Igazából semmi extra. Nyilván kis kerék pörgetés, hosszabb fékút, de forgalmasabb utakon járható volt minden.
2021. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Bárcsak tudnám, a 3-as válaszom minek lett lepontozva :) Szerintem a kérdésre válaszoltam. Vagy a motor miatt automatikus lepontozás jár?
2021. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Fékhibás járművel közlekedtél, gondolom ez nem tetszett sokaknak.
2021. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!