Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mivel másabb közlekedèsileg...

Mivel másabb közlekedèsileg BMW-t vezetni?Hogy álltok hozzájuk, mit èrzèkelnek a BMW ès egyèbb autó vezetői?

Figyelt kérdés
Most egy règi autóm van (egy 20 èves polo). ezzel megtanultam vezetni, hozzászoktam a vezetèshez, nem is vezetek rosszul. Nemsokára szeretnèk venni egy "új" autót, ès BMW t szeretnèk. Attól nem fèlek hogy elszálok, tehát ezek a leszorítok mindenkit, villogtatós, büntető fèkezès stílus messze áll töllem, ès elsősorban kènyelmes családautónak használnám, semmi vadulás.... első sorban attól fèlek hogy más közlekedő hogy állna hazzám... sokat lehet hallani hogy sokan gyűlölik a BMW Audi ès egyèbb autósokkal szemben.
2021. febr. 8. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Más világ a BMW. A jó, hogy nem kell indexelni. A rossz, hogy nagyon csúsznak a gumijai, ezért minden kanyarból csak driftelve lehet kijönni. De egy idő után biztosan hozzászoksz majd.
2021. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én privátban egy Hyundait vezetek, de a munkám révén sokat vezetem a legkülönbözőbb bmw-ket. Őszintén megvallva nyilván van köztük különbség, de közel nem annyi, hogy megérje a háromszoros árkülönbséget.
2021. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is BMW-t tervezek, egy típus nekem nagyon tetszik.


Nagyon kényelmesek, komfortosak, hosszabb utak (több 100km) után sem érzed úgy hogy eleged van a vezetésből és inkább vegye át valaki más.


Mondjuk attól én is félek egy kicsit hogy a többi közlekedő kevésbé lesz toleráns ha a forgalomban pl elbénázok valamit.

2021. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 D. Brasco ***** válasza:
82%
Ennyi erővel jarjal gyalog,mert gyakorlatileg szinte minden márkára/tipusra van valamilyen általánosito sztereotipia.......
2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel másabb közlekedèsileg BMW-t vezetni?"

Semennyivel, ha jobbra akarsz kanyarodni jobbra tekered a kormányt, ha tolatni szeretnél akkor pedig hátramenetbe teszed.

2021. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3: te melyik fajtát nèzed vagy szeretnèl?

4: Nem tudom a 20 èves volkswagenemmel nem èrzek sztereotipiát, pedig az elejèn a T betű is ki volt rakva....

hazzáteszem minden rokonom vidèki, ès ha lesz baba a kènyelem biztonság lesz a fő szempont....

2021. febr. 8. 09:40
 7/16 A kérdező kommentje:
jah ès mindig használok indexet, mèg akkoris ha senki nics a környèken XD
2021. febr. 8. 09:41
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
#6 Egy jó állapotú facelift utáni E39 530D-t szeretnék, Már nagyon régóta szemezgetek ezzel a típussal.
2021. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire sem kezelek máshogy egy bmw-st, mint bármely más típus vezetőjét. Akkor lesz belőle “köcsögbéjemvés”, amikor az egyirányú utcából menetiránnyal szemben kihajtva elsőbbségadás nélkül vágódik elém. Csak ugye ott sem a márka okozza a galibát, hanem a koponya, amelyik vezeti.
2021. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolsóval nagyon eggyet èrrek...
2021. febr. 8. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!