Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ahol te laksz megye, ott...

Ahol te laksz megye, ott milyen a közlekedési morál?

Figyelt kérdés

autósok, motorosok. egytől tizes skáláig, hányasra értékelnéd a városodban/megyédben a közlekedési morált?

én Szegeden: 4



2019. aug. 16. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
gyalogos 4, motoros 4, kerékpáros 4, autós 4 (ebből taxis -4), tömegközlekedés vegyesen 5-6, én 10. :-)
2019. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Dunakeszin lakom és 1-est adnék max 2-t. Úgy mennek mint az őrültek, a motorosok képesek a körforgalmakban is előzgetni, inkább összetörik magukat. Ráadásul itt sok fuvaros járkál a közeli raktárak miatt és nagyon agresszívan vezetnek. Senki nincs tekintettel senkire, se autós se motoros.
2019. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ja bocs, kihagytam a kamionosokat: az nem is -4, hanem -8!
2019. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

BP déli agglomeráció:

A béka segge alatt...

2019. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
pedig én amikor pesten vagyok, csodálkozva nézek mindig hogy 10x akkora a forgalom mint szegeden, mégis sokkal rutinosabban megy a közlekedés. gondolom ebbe bele van kényszerülve pest, mert másképp tényleg behalna..
2019. aug. 16. 12:37
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
Heves megye, szinte minden nap van valami az M3-ason....nem véletlenül. Most épp egy Ford vitt magával egy benzinkutat.
2019. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Nyugat-Magyarország: motoros, teherautós, furgonos 2, többi 6.
2019. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Budapestre ingáztam idén tavaszig 8 éven át. Mindenki szidja a budapesti közlekedést, de egy-két kirívó eseten kívül, a nagy többséggel szerintem nincs nagy baj. Olyan 6-7-re értékelném 10-es skálán. Nyilván lehetne hova fejlődni, de nem tragikus.

Azóta Pécsen lakom. Itt borzasztó a helyzet. Nem értem egyesek hogy kaphattak jogosítványt. Simán átmennek totál piroson. Egyirányú utca nem számít, behajtanak forgalommal szembe. Stop tábla nem számít, nekem kell a védett úton vészfékezéssel megállnom. Ha meg rá merek dudálni a baleset lekerülése végett, még ő van felháborodva ordibál és nemzetközi kézjelzéseket ad. ÉS sajnos ez rendszeres, nem egy-két eset. Így itt 2/10 legfeljebb.

2019. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
uccsó, mintha én írnám... :) örülök hogy nem csak én éreztem ezeket magamon ill. a többieken..
2019. aug. 16. 13:23
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Kaposvár és 8, nyugodt város.
2019. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!