Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit kellett volna tennem?

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Ausztriából tartottam hazafelé esti órákban, 3 sávos autópálya útépítés miatt leszűkítve 1 sávra és 60-as tábla folyamatosan kitéve (nem időhoz vagy időjáráshoz kötve, szimplán 60 a max.)


Kamionos beér, leakar tolni az útról, villog, dudál. Se balra se jobbra nem lehet lemenni mert mindkét irányban bóják vannak kitéve folyamatosan. A stressz miatt 70-el tartottam a sebességet, mivel nem akarok sokat fizetni egy f-szparaszt kamionos miatt.


Nem balesetről volt szó, mert mögöttünk kulturáltan jöttek az autók már amennyire láttam, lehet szarnia kellett ezért akart letolni. Amint vége volt az útépítésnek kigyorsítottam és otthagytam de ha még tartott volna pár km-ig biztosan balesetet okoz az idegbeteg állatja.


Mit kellett volna tennem? menjek 100-al hátha nem büntetnek? és ha igen ő kifizeti a több száz eurómat? vagy nem látta, hogy nem tudtam hova menni? vagy azt hitte az ostoba, hogy én büntetni akarom?


Sajnálom, nekem se tetszik ha útépítés van de a sebességkorlátozás az sebességkorlátozás.



2021. jan. 23. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Mennyi tovább hatvannal. Ha nem hagyja abba akkor megállni, kiszállni és szájbaverni.. :D
2021. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a kötekedős fajta meg ezeknél mindig szokott lenni célszerszám. Továbbá annyira a seggembe volt, ha lassítok/megállok szimplán végigtol az építkezésen.

Amúgy 30-as férfi vagyok de ez az eset nagyon mély nyomot hagyott bennem.

2021. jan. 24. 00:01
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

" Továbbá annyira a seggembe volt, ha lassítok/megállok szimplán végigtol az építkezésen."


Dehogy tol. A kamion eleje műanyag, ha megtol hátulról akkor:

- ő a hibás, ha ez Ausztriában történik akkor ott meg is analizálják érte tisztességen

-7 jegyű kár keletkezhet a kamionban is


Persze a kamion nagy meg minden, de attól még nem kell fosni tőle.

2021. jan. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
3 De kell!
2021. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Kamionos késésben lehetett, de ez nem a te problémád. Amíg a szabályoknak megfelelően közlekedsz és nincs módod az ő haladását segíteni, ne tegyél semmit.
2021. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

”lehet szarnia kellett”

😂😂😂

2021. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Semmit, a legjobb megőrizni a nyugalmat és tovább haladni szabályosan. Úgyse ment volna neked, fontosabb neki annál a megélhetése.


Egyébként valószínűleg rengetegszer járt arrafelé és tisztában volt vele, hogy nem kameráznak így ő kente volna neki jobban. Ráadásul lehet késésben volt vagy a tacho-ja lejáratban volt. Azt gondolta ha villog meg dudál akkor azzal te automatikusan gyorsabban fogsz menni. Gondolom ez utóbbit is tapasztalatból gondolta a baromarcú. Fix, hogy nem te voltál az első akivel ezt csinálta.

2021. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem tartom jogosnak a kamionos hibáztatását, mert végső soron te lépted túl a sebességhatárt. Ehhez képest még neked áll feljebb, pedig ugyanolyan szabályszegő voltál, mint a kamionos mögötted. Erre van egy mondás is, ami nagyon illik ide: Egyik kutya másik eb.
2021. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

"mert végső soron te lépted túl a sebességhatárt. Ehhez képest még neked áll feljebb"


Szóval szerinted ugyanaz a két eset, ha te magadtól kezdesz drogot árulni, vagy ha én eltöröm a két sípcsontodat és kényszerítelek, hogy drogot árulj? Végülis mindkettő szabályellenes... :D


Biztos, hogy minden rendben a toronyban? :D

2021. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
John_McClane. Igen, pontosan. Ha a példádat vesszük alapul, akkor a történet úgy szólna, hogy bár megzsarolták, ezért árul drogot, de dönthetett volna úgy is, hogy szabálykövető marad. De árulni a drogot és utána panaszkodni, hogy kényszerítették rá az nonsense.
2021. jan. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!