Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nekem jött volna, ki lett...

Ha nekem jött volna, ki lett volna a hibàs?

Figyelt kérdés

Ismeretlen tàjon mentem autóval. Be akartam menni egy kis utcàba, hogy fèlreàlljak, megnèzni hogy merre is kell mennem. Mögöttem jött egy autó. Indőben indexeltem, fèk. Mikor kanyarodtam èszre vettem, hogy eggyirànyú, ès hogy az ott nem lesz jó. Nem jött senki velem szembe. Fèkeztem ès a mögöttem lèvő nekem jött majdnem.(erőteljes, de nem satu fèk)

Mentsègemre szóljon, felfestès nincs, 2 tàbla van, viszon az eggyik egy fa kitakarta, (behajtani tilos) a màsikat elforgattàk ès ezèrt nem volt làtható (kötelező haladàsi). esèlyem nem volt jó fele menni...


2021. jan. 21. 08:42
A kérdező szavazást indított:
Az èn hibàn
Az ő hibàlya
50-50%
20 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
33%
Mi a f-szért áltál meg az út közepén?
2021. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

nem megàltam....

jobb kanyar volt, a segge maradt kint, de nem àllóra, megfordulàs cèljàból kellett lassítani. màsik megoldàs bemegyek a tiltàs ellenère, ami nàllam elèg gàz

2021. jan. 21. 08:47
 3/38 A kérdező kommentje:
illetve a mefordulàst se 30 al szoktuk megkezdeni... legalàbbis nàllam....
2021. jan. 21. 08:53
 4/38 anonim ***** válasza:
26%
#1 vagyok. Még mindig nem értem teljesen, de hirtelen dönteni tényleg nehéz, és utólag könnyebb okosnak lenni. Én szerintem inkább kicsit behajtottam volna a tilosba minthogy erőteljesen fékezzek és kilógjak az eredeti útra. A mögötted lévő sem tudhatta, hogy arra behajtani tilos van. De mivel indexeltél így azt gondolta, hogy bemész arra, így aztán nem is fékezhetett annyira.
2021. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
37%

A te hibád.


Mint ahogy az is, hogy a "hibája" szót nem tudod helyesen leírni.

2021. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
igen... kicsit pontatlan... talàn, am parkoltak az autók, utólag èn is azt mondom, az első kèt autóig bemenni, megàlni, majd tolatva egy y, de annira meglepett... csak abból jöttem rà hogy mindkèt oldalt velem szembe parkoltak, ès anno az oktatóm mondta ha ilyetlàtok, gyanakodjak hogy egy irànyú...
2021. jan. 21. 09:01
 7/38 anonim ***** válasza:
29%
Ez most jó kérdés, elgondolkodtató. Te kanyarban nagyot fèkeztèl, majdnem bementèl oda ahovà nem lehet, de viszont ő nem tartotta be a követèsi tàvolsàgot. Szerintem, ha rendőri intézkedésre került volna sor, akkor ő lett volna a hibás, a követès miatt, a tàbla pedig talán rendbe lett volna rakva, hogy làtszódjon is rendesen.
2021. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%

Mindez a mögötted jövő autós szemszögéből:

-baszki már megint egy mazsola, ötvennel lehetne menni ez meg 35-el pötyög

-na lekanyarodik

-na mennyémá akkó

-kanyaroggyámá

-DEAKKORKANYAROGGYÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

-KANYAROGGYÁMÁBAMEGHÚZZMÁBEASEGGÉTISMIAFSZÉRTÁLLSZMEGKANYARODÁSKÖZBEN

-satu (bocs, erőteljes, nem satu)

2021. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen a mögötted jövő lett volna a hibás.

Aki mást írt, az tépje össze a jogsiját, ha van neki, mert nem hallott még követési távolságról.


Bármi miatt megállhat az ember egy kanyarodás előtt/közben. Pl. lelép eléje egy gyalogos, akinek még ráadásul elsőbbsége is van vele szemben. Vagy keskeny az úttest és szemből pont jön valaki. Ezek teljesen reális és életszerű helyzetek. De az se különleges, hogy kiderül, oda nem lehet behajtani azzal a járművel, mert egyirányú, vagy más ok miatt tilos oda a behajtás.

2021. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
#9 ez elméletben nagyon szép dolog, de a gyakorlatban nem így működik.
2021. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!