Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire számíthatok egy biciklis...

Mire számíthatok egy biciklis elütése után (nem lett sérülése)?

Figyelt kérdés

A mai reggel elütöttem egy biciklist egy kereszteződésben. A kereszteződést egy bicikli és gyalogossáv keresztezi, neki volt elsőbbsége. Én viszont nem vettem őt észre, elnéztem pedig balra és jobbra is mert rá szerettem volna hajtani arra az útra amerről "elvileg" ő is jött.

Fogalmam sincs miért nem vettem észre, egyszer csak ott volt.

Nem esett baja csak a biciklinek. Én ki szerettem volna hívni a rendőröket de ő inkább pénzt kért. Természetesen ittas volt. Háromszor is rákérdeztem ne hívjuk-e inkább ki a rendőröket, ő nem szerette volna. Belementem abba hogy pénzt adok neki, de utólag nem tudom lehet-e bajom ebből.

Kértem hogy nézzük meg lett-e komoly sérülése, nem akarta hogy megnézzük vagy kórházba vigyem, járni tudott, szemmel láthatóan nem sérült meg. Félek hogy még gond lehet...



2020. szept. 3. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból jogos.
2020. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem lett semmi baja, akkor nem lesz folytatása a dolognak.

Én biztosan nem adtam volna "ennyi" pénzt egy ilyen alkoholista csövesnek.

2020. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Minden esetre ha lesz valami baja, akkor vegyél egy pár tubus vazelint.
2020. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%
Kiesik elé biciklin részegen, majd pénzt kér amiért elütik. Szerinted mégis milyen folytatást fog csinálni egy ilyen csöves? :D
2020. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#12, #13, #14 mindjárt egy egész kisregényt iderittyentesz, nem? Lehet, hogy a bringás még gyerekeket is evett, nem?
2020. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Estem már el kerékpárral önhibámból és tudom, hogy nagyon alattomos sérülések is tudnak keletkezni... Nekem meghúzódott az egyik inam, ami másnap lett csak igazán csúnya, utána 6 hétig rá sem bírtam állni. Minden attól függ, hogy "jól esett-e" el.
2020. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!