Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kit hoznának ki hibásnak...

Kit hoznának ki hibásnak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A kereszteződés mindkét oldalán állnak úgy, hogy csak akkor lehet kilátni széjjelnézéshez, ha már a balról érkező sávjába legalább félig kicsorgok, persze nagyon lassan mint a csiga. Mondjuk ekkor valaki balról meg mégis belémjön hiába millimétereztem kifelé. A balról jövő szabályosan jött én meg nem tudom elhagyni sehogy máshogy a kereszteződést mert nem látok. Nekem az lenne a tippem, hogy nincs hibás ilyenkor de ilyenről még nem hallottam őszintén szólva, hisz akkor kinek hogy fizet a biztosító?
2020. jan. 11. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért elég idegesító, hogy lehetnek olyan helyzetek amikor nem cselekszünk sem szabályszegően, sem figyelmetlenül, egyszerűen csak kényszerűen és mégis a szerencsén múlik, hogy lesz-e "vétkes" vezető belőled aznap.
2020. jan. 12. 09:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tudsz adni egy utca kép linket? Megnézném szívesen azt a kereszteződést🙂
2020. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Átlagos kereszteződéseket képzelj el, ahol egy autósor vagy akár csak egy magas autó feláll tőled balra, van olyan ahol az útpadkára nagyrészt a járdát is foglalva, így előtte nem látod az utat, utána csak akkor ha kimész az útra. Szerintem mindenkinek világos miről beszélek, belvárosban, kertvárosban egyaránt előfordul.

Ez belvárosi helyzet:

[link]

Én személy szerint a kertvárosi részen ahol lakom több ilyen a belvárosi részeknél beláthatatlanabb hellyel találkozom a kerítéshez felálló lakók autóinak a takarása miatt.

2020. jan. 12. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!