Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segitseg! Hogyan gyozhetnem...

Segitseg! Hogyan gyozhetnem le eut a felelmemet?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyin rettegek a repulestol es most vasarnap megyunk a csaladommal.kirandulni. a csaladombol senki se fel ennyire. Mivel lehwtne ezt legyozni? Az egesz uton reszketek a repuloben. Legyszi segitsetek hogy hogyan gyozhetnem le!!
2016. júl. 20. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Legyszives irjatok gyorsan valaszokat
2016. júl. 20. 22:01
 2/8 A kérdező kommentje:
😭😭😭😭
2016. júl. 20. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokszor repültem, és hidd el semmi rémisztő nincs benne!:) Szép a kilátás, és igazából szinte ugyanolyan, mintha egy buszban ülnél. Persze a fül bedugulás benne van a pakliban, de az sem gáz. Amúgy is mentek kirándulni, gondolj arra, hogy már ezért is megéri valamint szerzel egy új élményt, és már elmondhatod, hogy ültél repcsin!;) Merre mentek?:)
2016. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj le, és foglald el magad. Nekem tériszonyom van, de kb 20 perc után a legnagyobb magasságokat is megszokom, és nem zavar annyira.

Repülés egy csodálatos dolog :)

2016. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszt es amugy törökbe megyunk side-be
2016. júl. 20. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugtasson meg a tudat, hogy sokkal több hajó van a tenger fenekén, mint ahány repülő fennmaradt az égen!

:D

2016. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézegess statisztikákat. Repülés közben aligha lehet bajod, annyira biztonságos. Bezzeg amíg kiérsz a reptérre...
2016. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 petizacc ***** válasza:
Ne a repüléstől, hanem majd Törökországban egy esetleges terrortámadástól félj! :)
2016. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!