Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés óra kérdés. Milyennek...

Vezetés óra kérdés. Milyennek ítélitek meg az oktatómat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20. óránál tartok, 15.en először sikerült 1.esbe a dizel kocsiját lefullasztanom ami elmondása szerint előzőleg 120 lóerős volt, most már kevesebb de ténylegesen csak 75, valamit elrontok hideg zuhanyként próbálná rám zúdítani a dolgokat, érdekes mód mikor telefonált akkor csak iránt mutatott akkor rendesen ment az egész. Hideg zuhanyra egyébként próbálok nem odafigyelni, mondtam már neki is, hogy csak nekem árt mert kevés dologra tudok alapból figyelni. Látszólag nagyon higgadt személynek tűnik, rendszeresen hangoztatja, hogy ilyen tanulója az elmúlt 30 év alatt nem volt neki de az nem zavarja, hogy eddig mindegyik kocsiját összetörte valaki neki a tanulói közül. Van amit jogosan mond de van amit nem, ezeket most nem részletezném. Ma úgy kételyeim támadtak, próbálok azért reális maradni de mikor nem tudok dönteni inkább külsőst kérdezem meg, hogy mit mond a szituációmra.
2015. máj. 31. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó oktatóm volt nekem is, de az volt a tapasztalat, hogy úgy a 20. órától elkezdett "magamra hagyni". Addig lényegében csak kormányoztam, váltottam, indexeltem, ő meg figyelt, hogy minden simán menjen. A 20. órától pedig egyre többmindenre kellett nekem is figyelni. Milyen tábla volt, észrevettem-e, láttam-e, tudok-e róla, miért csináltam ezt, miért nem csináltam azt... Ez szerintem a természetes folyamata a vezetésnek. Végülis a végére oda kell eljutni, hogy egyedül kimehess majd a forgalomba.


Az, hogy ilyen tanulója nem volt... van ilyen :)

Az én oktatómra sózták rá rendszerint a vizsgabiztosok a sokszor bukott, nehéz eseteket...

Én bár nem buktam, nem voltam egyszerű eset. Sőt!

Mondtam neki, hogy az utánam következő tanulóknál legalább jó példa leszek rossz példának :D

2015. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!