Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés óra kérdés. Milyennek...

Vezetés óra kérdés. Milyennek ítélitek meg az oktatómat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20. óránál tartok, 15.en először sikerült 1.esbe a dizel kocsiját lefullasztanom ami elmondása szerint előzőleg 120 lóerős volt, most már kevesebb de ténylegesen csak 75, valamit elrontok hideg zuhanyként próbálná rám zúdítani a dolgokat, érdekes mód mikor telefonált akkor csak iránt mutatott akkor rendesen ment az egész. Hideg zuhanyra egyébként próbálok nem odafigyelni, mondtam már neki is, hogy csak nekem árt mert kevés dologra tudok alapból figyelni. Látszólag nagyon higgadt személynek tűnik, rendszeresen hangoztatja, hogy ilyen tanulója az elmúlt 30 év alatt nem volt neki de az nem zavarja, hogy eddig mindegyik kocsiját összetörte valaki neki a tanulói közül. Van amit jogosan mond de van amit nem, ezeket most nem részletezném. Ma úgy kételyeim támadtak, próbálok azért reális maradni de mikor nem tudok dönteni inkább külsőst kérdezem meg, hogy mit mond a szituációmra.
2015. máj. 31. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én oktatóm is higgadt volt, de mikor a vizsga felé tartottunk (kb. a 20. órától) folyamatosan cseszegetett, hibáztatott.
2015. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Jaaajj.. ez az ismert pávatánc...most alapozza a jattot..

Tanuló vezető vagy,nagyjából ez a rutinduma mindegyik felé..aztán majd nagyon fogod értékelni a segítségét..


a vezetésedről csak úgy tud bárki is vélaményt mondani, ha mész vele egy pár kilcsit mondjuk itt Budán alig csúcsforgalomban..

na jó, legyen Budafok..

2015. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van amikor jogosan szól de van amikor, mért nem kormányzok, pont kormányoztam volna, vagy mér nyúlok a váltóhoz, nem zavarja, hogy a következő lépés az lenne, vagy ha váltok mért kormányzok félre, vagy nem néztél hátra, de hátra néztem még ha nem is fordultam teljesen hátra, nem vagyok bagoly :)
2015. máj. 31. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apum mondta, hogy nem úgy kell hátranézni, hogy te hátralássál, hanem úgy hogy az oktató/vizsgabiztos lássa, hogy te hátranéztél. Ugyanígy kell a tükröket is figyelni. Aztán majd ha megvan a jogsi akkor azt és úgy csinálod, ahogy és amikor csak akarod.
2015. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezzel mondjuk egyet értek :)

viszont a idegzuhanyos pedagógiát nem szeretem, én is amúgy pedagógus akarok lenni (mérnöktanár), inkább a poroszos vonalat kedvelem, mert a diák csak az iparba megy ki és kell ott rendesen teljesíteni. Viszont ezzel tényleg nem értek egyet, hogy másikra mért kell rázúdítani hogy mekkora barom vagyok, mikor valamit el kúrok...

2015. máj. 31. 11:12
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
Mi az a pár kilcsi? :D
2015. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Jaaajj.. ez az ismert pávatánc...most alapozza a jattot..

Tanuló vezető vagy,nagyjából ez a rutinduma mindegyik felé..aztán majd nagyon fogod értékelni a segítségét.. " én ezt nem nagyon tudom beskatulyázni :)

2015. máj. 31. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az oktatómat, folyton üvölt és káromkodik, hogy lassú a reakcióidőm. Igen, képzelje, 30 óra vezetéssel valóban az, nyilván 40 éves vezetési tapasztalattal könnyebben menne.
2015. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kezdenek az ilyenek kiöregedni kressz oktatóm is mondta, türelmük kevés, tapasztalatuk meg van, bár inkább mennek át tatásba... na a kressz oktató viszont nagy király :)
2015. máj. 31. 11:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó oktatóm volt.

Nem dicsérhet mindig, mert akkor túl nagy lesz az önbizalmad, nem fogsz eléggé figyelni. Az enyém is mindig ba*tatott valamivel, de ilyen apróságokkal, és utána már nevettünk is nem alázott porig.

Na de mikor ilyeneket dumál, hogy 30 év alatt ilyen tanulója nem volt, ez durva. Mert ahogy értelmezem, nem azt mondja hogy ilyen jó tanulója nem volt, hanem ilyen rossz? Ezt már nem hagynám. De ha felkészit a vizsgára jól, akkor végülis mindegy miket dumál, de azért ne hagyd hogy bármit a fejedhez vágjon.

2015. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!