Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalom vizsga. Mit szóltok...

Forgalom vizsga. Mit szóltok ehhez az ajánlathoz?

Figyelt kérdés
Az oktató felajánlotta, ha olyan a vizsgabiztos, akkor el lehet intézni, hogy "bármit" csinálok a vizsgán, átmegyek. Persze mindez pénz kérdése. Ugyanannyit kéne fizetni, mintha megbuknék és pótórákat kéne venni és újra vizsgadíjat fizetni. Szerinte jól vezetek, ügyes vagyok, de eléggé izgulós. Ha megbukok azért lesz, mert elizgultam. Vélemények?
2015. máj. 9. 21:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez se nem az oktató, se nem a vizsgabiztos hibája, te csináltál hülyeséget. Másrészt nem egy begyakrolt útvonalon mentél, na és?? Elvileg azért kel ljogsi, hogy ismeretlen helyekre is menj. Ez bocs, de a te hibád volt.
2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem az én hibám volt? Nem állítottam ilyet. Az ismerőseimnek is azt mondtam, hogy jogos volt a bukta, mert persze egyből gyanakodtak, hogy nem fizettem, ezért buktam meg. De én buktattam meg magamat.
2015. máj. 15. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!