Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szólnának ehhez a műszakiz...

Mit szólnának ehhez a műszakiztató állomáson?

Figyelt kérdés
Van nekem egy régi, de kitűnő állapotú E30 320 BMW-m. Ugye ebbe egy 2000 ccm-es motor van ami a maga 129 lóerejével elég lomha volt, amíg ki nem cseréltem egy BMW 525i 24V motorjára. Beszereltem, teljesen gyárinak néz ki, műszakilag is minden teljesen tökéletes csak hát nem lettlepapírozva. Arra gondoltam, hogy erre nem költök felesleges 100 ezreket, hanem csak a motorkódot savaztatom le. Mit szólnának a vizsgánál? Hallottam olya, hogy új motorkódot kap. Ha igen, akkor ennek költsége mennyi lenne és mit, hogyan papíroznának le?

2014. máj. 19. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Műszaki vizsgán nem nézik a motorkódot, csak az eredetiség vizsgálaton.
2014. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Húha és akkor, hogy tudom majd lepapírozni? Eladom ismerősnek és majd vissza veszem tőle? Vagy lehet utólag is eredetiségvizsgát csinálni?

Egyáltalán van valami megoldás?

2014. máj. 19. 15:51
 3/16 anonim ***** válasza:
minek akarsz ekkora felhajtást miatta? hivatalosan nem lehet nagyobb motor benne. eltunteted a szamot es kesz. eladasnal meg adod a gyari motort hozza. Vagy vissza a gyari motor, szamot szepen eltunteted, nkhra be, hogy nem latszik a motorszam xy miatt, aztan elmondjak mit tudsz tenni. elvileg kapsz uj kodot, es akkor mehet vissza a 2.5.
2014. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jó akkor eddig tiszta, nyugiban kicserélem, lesavazom, onnantól meg élvezem. Na de mi van akkor ha megállít a yard? Megnézik a motorszámot, hmm-hmm hát itt olyan nincs. Akkor mivan, lefoglalják a kocsit, vagy csak valami bünti esetleg elküldenek valahova?

Bocs, ho ilyen sokat kérdezek, csak biztosra akarok menni :)

2014. máj. 19. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fosol, add el es vegyel egyet amibe gyarilag nagy motor volt :D
2014. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem fosok csak érdeklődök :D

Nem szeretném eladni, mert most "újítottam" fel, és kitűnő állapotban van, csak a motor a probléma. De egyáltalán nem félek semmitől, csak kiváncsi vagyok, hogy mit szól a yard.

2014. máj. 19. 19:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Rendőr az útszélén nem fogja a motorodat nézegetni, másrészt azt se tudja hol keresse a motorszámot. Max elküldhet vizsgára miatta.
2014. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, jövőhéten elviszem műszakizni, utána meg élvezem a 192 lóerőt :)
2014. máj. 19. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
A műszakin el fog bukni az autó, rossz esetben már rendszám nélkül viszed haza! A vizsgán kb. a második dolog, hogy leellenőrzik az azonosítókat.
2014. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha nincs motorszám akkor mit csinálnak?
2014. máj. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!