Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi carbón fóliára van...

Mennyi carbón fóliára van szükségem ehhez az autóhoz?

Figyelt kérdés

üdv

az lenen a kérdésem hogy van egy opel f astram és be szeretnem vonni karbon fóliával, a motorháztetőt,a csomagtartót,illetve az ajtóknál a díszléc allat részt hogy legyen egy kis átmenet és mutasson vala hogy :)


Az lenen a kérdésem hogy hány négyzet méternyi anyagot kell vennem ?

Illetve tudok ajánlani egy olcsó ám jó minőségű helyet ahol lehet rendelni ?

Ez meg megengedett mennyiség h ne tudjanak belekötni ?



Illetve egy videót is ahol ép ilyet raknak fel ,mert a motorháztető szerintem menne de a csomagtérajtónál a betűknel nem tudom h kene kivágni :D


A segítségeteket előre is köszönöm



#Opel #karbón fólia
2014. máj. 6. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy Astrád, akkor miért nem mész ki és méred le hogy mennyi kell?
2014. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A betűket ilyenkor leszokták kapni, nem pedig kivágni. Egyébként sztem F Astra-n elég érdekesen nézne ki az ilyesmi... hát nemtom. Milyen színű az autód és mennyire van jó állapotban a fényezése? Mert ha teszem azt rozsdásodik pár helyen, de karbon lesz a motorház, csomagtér meg a díszléc, hát az úgy valami csodálatos lesz.
2014. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kata kata ***** válasza:
2014. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Türkiz kék színű de lehet h csak a motorháztetőt meg a csomagtérajtó fogom csak.


Rozsda nincs,sőt nem rég fényeztetem és azért szeretném rátenni mrt manapság mar dolgozom és munkás autó is lett és krahoz képes nagyon szépen meg van kímélve.

2014. máj. 6. 10:59
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Méret: 152cm széles, bármilyen hosszú rendelhetö. Megméred a kívánt részeket, kis ráhagyás és tudod mennyi kell.


Vaterán, racing bazáron van 3000ft/folyóméter, oracle a típus és nekem bevállt.


Betüket, stb leveszed majd visszateszed.


Youtobon sok videót talâlsz: car wrapping

2014. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2014. máj. 6. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!