Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Narutoban kiből lesz Jounin?...

A Narutoban kiből lesz Jounin? Ehhez is van valamilyen vizsga? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nejiből biztosan,többit nem tudom,de még vannak páran.
2014. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem.

Ugye Chuninból az lehet, aki elvégzi a Chunin-vizsgát.

De akkor a Jouninoknak is van egy vizsga, vagy hogy működik?

2014. dec. 29. 00:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valamikor nagyon az elején említették,h van jounin vizsga, és Neji az átugrott idő alatt lett jounin,de többet nem tudni, mivel lényegtelen lett a történet szempontjából.
2014. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bár lehetett látni,hogy a rangok szinte értelmetlenek.

Naruto az első részben amikor még csak Genin sem volt leütötte azt a tanárt aki ellopatta vele a szent tekercset ,a tanár pedig Iruka-t Jounin.

Avagy Naruto Gaara-t megállította aki a Shukaku-val ANBU szint felett volt.

Avagy mostanság : Naruto KLÓNNAL megállította a 3.Raikage-t akit a legerősebb Raikage-nek tartottak,Genin létére.

Avagy ,hogy partiban van genin létére Madaraval és Obitoval.Pedig Madara egyszerre 4 kage-t állított meg 1 ütéssel.

Tehát a rang mindent ér csak sokat nem.

2014. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A rang nem feltétlenül tükrözi az erejüket.

De am Madarának a kisujjához sem ér fel Naruto, legutóbbi anime részben te is láthattad,h Madara egy jutsuval az összes bijuut kiütötte és a Narutóba zárt Kyuubit is pillanatok alatt elzárta a Gedo Mazo-ba. Naruto csak úgy lesz esélye Madara ellen,h SPOILER megkapja Rikudo senin erejének a felét.

2014. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jó,de van különbség egy legendás ninja + egy "lopott" senju természeti energia vagy egy aznap elsajátított Bijuu-s Jinchuiriki között.
2014. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TallandThin Boy ***** válasza:

Igen, ehhez is van vizsga csak értelemszerűen nehezebb. Volt is róla szó a sorozatban. Iruka sensei egyébként tudtommal csak chuunin, de ez nem olyan lényeges.


Egyébként a rangok nem értelmetlenek, ha megszerzik őket. A probléma ott van, hogy nem mindenki szerzi meg az erőszintjének megfelelő rangot, azaz nem vizsgázik. Ilyenek a szökött ninják vagy a vizsgakerülők, mint például Naruto :D Naruto a történet közepe-vége felé már Jounin szintű ninja, igaz a logikája nem olyan jó, de azért már arra sem lehet panasz.


Mellesleg Sasuke és Obito is genin maradt, de mindegy :D

2014. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
"Neji az átugrott idő alatt lett jounin" a Naruto és a N.Shippuden közötti időre gondolsz,vagy?
2014. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TallandThin Boy ***** válasza:
#8 Nyilván arra gondol, hiszen akkor lett Jounin :D
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó,én nem néztem. :D
2014. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!