Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha én most nem járok be...

Xyax kérdése:

Ha én most nem járok be órákra és nem csinálom meg a vizsgákat, akkor az jelenti valamilyen hátrányt a számomra?

Figyelt kérdés
Már 1 éve egyetemre járok, de közben rájöttem, hogy nem ez a szak való nekem. Egyetemi intézményt akarok váltani (tehát SZTE JGYPK ról SZTE BTK -ra), ehhez elvileg majd újra kell felvételiznem. Azonban még van egy kis idő a szorgalmi és a vizsga időszakból a jelenlegi szakomon. Ha én most nem járok be órákra és nem csinálom meg a vizsgákat, akkor az jelenti valamilyen hátrányt a számomra? A következő félévet passziváltatni fogom.

2014. nov. 17. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi hátrány, hogy ha fizetni kell a bukott kreditekért, akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlni. Más hátrány nem ér.
2014. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SZTE -n van ilyen, hogy ezért kéne fizetni? Mert próbáltam utána nézni és sehol nem találok ilyen szabályt
2014. nov. 17. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!