Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalom vizsga. Mit szóltok...

Forgalom vizsga. Mit szóltok ehhez az ajánlathoz?

Figyelt kérdés
Az oktató felajánlotta, ha olyan a vizsgabiztos, akkor el lehet intézni, hogy "bármit" csinálok a vizsgán, átmegyek. Persze mindez pénz kérdése. Ugyanannyit kéne fizetni, mintha megbuknék és pótórákat kéne venni és újra vizsgadíjat fizetni. Szerinte jól vezetek, ügyes vagyok, de eléggé izgulós. Ha megbukok azért lesz, mert elizgultam. Vélemények?
2015. máj. 9. 21:27
1 2 3
 1/22 szántóvető ***** válasza:
próbáld meg önerőből bár szerintem ezek után direkt megbuktatnak ha nem perkálsz zsebbe.
2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat vezettem a jogsi megszerzés előtt is, tanpályán is csak vizsgázni voltam. Oktatómat vittem a csajáért másik városokba, meg ilyenek. Mikor mentünk vizsgázni a kocsiban megkérdezte "mennyit lennék hajlandó fizetni, hogy sikerüljön a vizsga"? Én barom azt mondtam, hogy semennyit, mert tudok vezetni. Utána mondva csinált indokokkal háromszor elkaszáltak, mikor meguntam elmentem egy másik városba vizsgázni, ahol elsőre tökéletesen ment.
2015. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam, hogy lesz nálam pénz, de meggondoltam magam, szeretném rendesen megszerezni a jogsit. Viszont én is erre gondoltam, hogy most már mindegy, ha bejelentem, hogy nem hoztam pénzt, úgyis megbukok. Én meg tényleg most kezdtem, így nem nehéz hibákat keresni...
2015. máj. 9. 22:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az hoyg elizgulod? vagy tudsz vezetni, vagy nem. Majd ha a gyalogost ütöd el, akkor is azt mondod, hogy elizgultad? Na ne szórakozz már.
2015. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"ha olyan a vizsgabiztos"

Nem tudom mennyire korruptak ott a vizsgabiztosok, de a rendszer ott is az, mint a többi vizsgán.


Reggel 9 órakor a vizsgabiztosok bemennek a központba, ahol számítógép összesorsolja néhány vizsgázóval, akik aznap vizsgáznak.

Addig még a vizsgabiztos sem tudja kiket fog vizsgáztatni...

Visszatérve arra, "ha olyan a vizsgabiztos" az oktatód a sorsolást követően megtudhatja, de mi van akkor, "ha nem olyan", marad az oktató zsebében a pénz?

Szerencsére olyan városban vizsgáztam, ahol egyeltalán nem volt téma a vizsgabiztos lefizetése, elég sok ismerősömnek van jogosítványa, és senki nem említett ilyet.

2015. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Fel sem merült a lefizetés. Nem is értem. Mindegy milyen hibát követ el az ember, megkapja a jogist. De basszus, utána egyedül fog az az ember forgalomba menni!

Nem is értem, hogy az oktatónak hogy jutott eszébe! Persze, nyilván az ő zsebében maradna a pénz nagyobbik része. Akkor meg mindegy, hogy ilyen vagy lyan a vizsgabiztos, neked most már perkálnod kell. vagy másik oktatót keresni sürgősen, ezt pedig jelezni az autósiskola felé.


Elizgulod. Jó szöveg. És majd ha temetésre kell menned, vagy a gyerekedet viszed kórházba, esetleg válóperről igyekszel haza, majd akkor is elizgulod az utat, esetleg néhány gyalogost is.

2015. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

#4 Látom te is valami más bolygó droidja vagy, és az empátia szót is csak a szótárból ismered. Furcsa, hogy pont a gyik.hu a fajtáid gyűjtőhelye.


Már hogy ne tudná elizgulni? Emberből van, az ember már pedig ilyen. Ki kevésbé, ki jobban. Főleg, hogyha pénzről és időről van szó. Simán benézhet olyan dolgokat, amiket amúgy észrevenne, csak az irreális nyomás miatt elnézi. Ez persze bármilyen vizsgára igaz, akár egy tz, az érettségi, a záróvizsga.

2015. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Koaxk Ábel ***** válasza:

Irigylem azokat akik tágra nyitott szemmel kamilláznak, hogy létezik olyan, hogy pénzt kell adni a vizsgabiztosnak.


Tényleg irigylem, mert az azt jelenti, hogy van olyan szeglete az országnak még ahol nem ez a "normális"


Én ugyen nem ma vizsgáztam hanem kb 15 évvel ezelőtt, de már akkor nyilt titok volt ez. Én nem adtam pénzt, nem ismertem a járást mondjuk így...


A vizsgalap már akkoriban úgy volt kialakítva, hogy volt egy csomó "fals" pont ami tényleg szubjektív...


Volt egy jogos... a gyorshatjás :\


a többi ilyenek voltak:


"nem néz eleget a tükörbe"

"néz, de nem lát"


Most komolyan??? emberek ilyen létezik? :D


Amúgy másodjára hibátlanul átmentem...

Mindenki döntse el maga, hogy hogyan sikerült...

2015. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az oktató szerint ügyes vagyok, de most hogy eljött ez a hét, és a jövőhéten vizsgázok, annyira rágörcsöltem már a dologra, hogy rosszabbul vezettem 40 órásan, mint 30 órásan. És ő nyilván tudja mi a gyengém, simán meg tud buktatni egy parkolásnál, hogy "jajjj bocsi, bele kellett nyúljak" címszóval, és már buktam is. Nem érzem magam közveszélyesnek, de sztem attól még hogy valakinek meglesz a jogsija, nem "tud" vezetni, csak utána tud rutint szerezni, ahogy elkezd vezetgetni. Ha a gyengém a parkolás, akkor élesben nyilván olyan helyre állok, ahol senkit nem zavarok a bénázásommal, a vizsgán meg 2 autó közé kell álljak. Be tudok állni, max korrigálva. A pénzügyi részére meg eléggé rá tudok stresszelni, hogy meg kell lennie...
2015. máj. 10. 12:57
 10/22 szántóvető ***** válasza:
40 valahány perc alatt bárkit ki lehet pontozni,nemhogy egy tanulót.túl gyorsan ment,túl lassan ment,túl hamar/későn váltott,nem nézett hátra stb.tehát a szerencsén múlik hogy mennyire pénzéhes az oktató meg a csicskáztató.sok sikert :)
2015. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!