Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Utazási irodát szeretnék...

Utazási irodát szeretnék nyitni. Mi kell ehhez?

Figyelt kérdés
Utazásügyintéző OKJ szakmát csináltam, de mire a záróvizsgát letettem volna, eltörölték a vizsgalehetőséget. (Ehhez tudni kell, hogy a szakmát végigcsináltam, nyelvvizsgám megvan. De közbejött egy egyetemi külföldi ösztöndíj amiért nem tudtam vizsgára menni. Mire hazajöttem, eltörölték a vizsgalehetőséget). Azóta úgy hallottam, hogy az utazásszervezői tevékenységet nem kötik végzettséghez. Azonban rengeteg utazást szerveztem már baráti és családi körben, persze térítésmentesen, ezért gondolom, hogy egy vállalkozás keretében nem csak ismerősöknek is szerveznék utazásokat. Imádok utazni, amikor csak lehet, ezt teszem, sokszor álmodoztam egy saját utazási irodáról, ezért is csináltam meg ezt a szakmát. Az egyetemi szakmám mielőtt valaki kérdezi: minőségügyi mérnök, tehát nem idegenforgalom, de a vállalatirányításról, és a minőségi szolgáltatásról tanultakat hasznosítani tudnám... :)Tehát az érdekel, hogy ilyen kondíciókkal hogyan tudok elindítani egy utazásos vállalkozást, eleinte belföldre, később európai szinten?

2014. nov. 27. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!