Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés repülön utazni?

Milyen érzés repülön utazni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 15:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%

Mbela: egy kicsit felreertettel, ahogy irtam feljebb en a kulonbsegekre akartam ravilagitani a sajat szemszogembol, a transziberiai expresszen meg En nem utaztam, magyar viszonyokhoz probaltam hasonlitani. Az hogy hol utazol csak Ironianak szantam(vagy vicc ami jobban tetszik termeszetesen nem Tudom hol utalzol.

A nevtelen elvatrsnak meg uzenem: Ha En nem tiltakozhattam 2 eves koromba hogy elhozzanak Ausztraliabol akkor TE nem szabhatod meg hogy visszamenjek! es mivel hogy a 747-400-as eseten szinte semmilyen problemam nem volt max egy kicsi a leszallasnal meg a felszallasnal igy akar utazhatnek is, de mivel az utolso ut ami nem ezzel a geptipussal tortent katasztrofalisra sikeredett, ezert nem is tervezem mostanaban, vagyis a lelked megnyugodhat nem fogok Repulni. De igy mar ms is lathatja hogy mi a kulonbseg igy Butasagod es irigyseged nem erte el celjat, sajnallak de nagyon...

2012. júl. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz.. Bár egy idő után tényleg unalmas.

Kicsik az ablakok és mélyen is vannak. Így olyan nagy bámészkodási lehetőséget nem adnak. Kb olyan mint a modernebb íc vonatok. nekem arra hajaz. amíg földön gurul a gép kissé remeg. felgyorsul megemelkedik az eleje. Ez olyasmi mintha egy lejtőn menne fölfelé. Aztán megszűnik a remegés felemelkednek a kerekek a talajról. így megy egy darabig felfelé egyre kissebbek lesznek a házak autók az úton. Utána elcsöndesül a hajtómű és egyenesbe repül a gép. Innestöl kolbászolhatsz rajta mint egy vonaton. Bár nemigazán szokott senki max vcre. olvasgatnak laptopoznak zenét hallgatnak az emberek esetleg beszélgetnek. Aztán szól a hang különféle nyelveken hogy öveket becsatolni foglalja el mindenki a helyét. Megbiccen kicsit a gép eleje leszállásnál de közel nem annyira mint felszállásnál számítanál rá. Olyan hamar lent van hogy csak pislogsz hogy megint érzed a futómű remegését. ha nagyon odakeni a pilóta a talajhoz a gépet akkor olyasmi érzés mintha kátyúba hajtanál kocsival. Begurul a parkolóhelyére a gép ha a reptéren van ilyen terminálfolyosó akkor odaigazítja egy tolóautó. Általában egyből odateszi.

2012. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Egyszer utaztam Frankfurtból...

Jó kis döcögés, ki a francba a termináltól. Majd várakozsás, hogy szabad legyen a kifutópálya. Aztán hirtelen gyorsulás. Majd azt a mindenit de magasan vagyunk! Csak felhő van alattunk. Házak vannak alattunk. Mi ez Érd? (Vecsés volt igazából.) Leszálltunk. A sztuvi bemondta, hogy megérkeztünk Bp-re, a hőmérséklet xx fok. Majd taps következett. Megérdemelte a pilóta, mert simán szálltunk le, nem is döccent a gép.


Azt mondták, hogy a rágógumi megvéd a fülzúgástól a nyomáskülönbség miatt. Ezért induláskor elkezdtem rágni, de addig döcögtünk, amíg elment az íze. Így mire felszálltunk volna, elfogyott. Mégsem lett lett fülzúgásom.

2012. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szédületes.

De próbáld ki inkább,ahelyett,hogy mások élményei alapján akarnád megtervezni a Tiédet.

Manapság már olyan hihetetlenül olcsó jegyárak vannak,hogy párezerből szinte bárhová eljuthatsz.

A minap Angliába kisértem el egy barátomat,ettünk-ittunk egy jót aztán repültünk haza.

20 000 volt mindenestől. Oda-vissza. Nem fejenként - kettőnknek!

[link]

[link]

[link]

Sok sikert!

2012. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
2014. nov. 3. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!