Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés repülön utazni?

Milyen érzés repülön utazni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 15:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Semmi különös. A fel- és leszállásnál olyan érzés, mintha hintában ülnél, egyébként csak annyiban más, mint az autó, vonat, busz, hogy a felhőket látod
2012. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A fel- és leszállás érdekes, de az öreg hullámvasút a Vidámparkban sokkal rosszabb. Kb. tényleg, csak mint egy hinta. Az út többi része inkább unalmas.
2012. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem legfőbbképp álmosító. :) Már a felszállás előtti taxizásnál mindig elalszok :)
2012. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Utazni nem egy nagy élmény, érdekes az első pár alkalommal, de meg lehet szokni, ahogy a biciklit és autót is. Repülni pilótaként már egészen más dolog.
2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Jó.

Tömören:

A felszállás kicsit egy ringes gyorsulásira hajaz,a döntögetés hinta-érzet a leszállás viszont katasztrófa,olyasmi mint egy teherautóval defektet kapva megállni.

Szerintem.

:o)

2012. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Az első kettő izgalmas, utána unalmas. Ha valami fapados szardíniásdobozzal mész akkor meg kényelmetlen.


Egyébként semmi extra, nem ijesztő, én baromira élveztem mikor először mentem, aztán a 9órás út felénél már jobban mozgatott hogy jó lenne rágyújtani, meg már a második akkuban is csak egy óra van. :D


Amúgy hasonlítani szerintem nem lehet semmihez

2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Utazz 24 orat egy esetleg 2 megszakitassal...katasztrofa..a gep duborog es zug, ha kisebb geppel mesz az meg a lepkefingot is megerzi, es ennek tetejeben legyen motion-sickness(elmeletileg tengeri betegseg azon valfaja ami minden olyan esetben fellep amikor nem latod a horizontot) nevu betegseged. Nem is tervezek utat az elkovetkezenedo evszazadra.
2012. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
nemtudom utaztálk-e már vonattal legalább fél napot egy huzamban, mert az sem különb, zötykölődik, meleg van, ha meg lehuzod az ablakot vág a szél, szerintem a repülő sem rosszabb, arról meg nem a gép tehet, hogy kinek milyen modern kori civilizációs betegsége van, mint horizont nem látása, kicsi szellő megfúj (huzat) és már megfájdul ma feje, a másiknak meg a klíma nemjó, mer a torkának szar szóval érted... a lovaskocsi meg a seggedet veri szét
2012. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Az a jó ha lezuhan! Még sose volt olyanban részem! :D


Nem bízok a repülőkben :D

2012. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Minden reggel 4 evig fel ora alatt 20 km, be a suliba majd vissza...telen sokszor futes nelkul(minek az). Azert a repulo zajat ne hasonlitsuk a Vonatehoz, illetve a szabadsagi fokokat tekintve a zotykolodes az egy kenyelmes dolog. Es nem beszeltem arrol amikor Te ulsz ugye kivul es 2 ember maszik at rajtad a szo szoros ertelmeben(tudom Te csak elso/uzletember osztalyon utazol), ha meg belul ulsz akkor TE maszol at. Meg ugye a vonaton kinyitod az ablakot ha meleg van, ezt probald meg a repulon...bar nekem meg nem volt sosem melegem, igaz a kinti -60 fokos huzat nem biztos hogy jot tenne. Es nem is lenne rosz maga az utazas pl ha egy 747-400-as al mesz mert az nem erzekeny annyira a legmozgasokra korulotted, es azert egy csoppet kenyelmesebb mint a kinai legitarsasag 200 szemelyes vackai, ami ha meglat egy szellot fel oraig hanykolodik a szo legszorosabb ertelmeben.
2012. júl. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!