Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csajok, lányok akik vezetnek...

Csajok, lányok akik vezetnek magassarkúban, igaz-e hogy van olyan magassarkú amiben nem lehet vezetni?

Figyelt kérdés

Igaz-e hogy ha tudsz bármilyen magassarkú cipőben ,szandálban vezetni ,akkor sem biztos hogy tudsz vezetni magassarkú papucsban?

Én vezetek magassarkú cipőkbe, nincs is semmi probléma ,bár a kezdetekkor volt hogy levettem és mezítláb vezettem ,de elég hamar megtanultam . Néhány kép ,hasonlóak vannak nekem amibe vezetek

[link] [link] [link] de lehet hogy az ilyen nyári magassarkú papucsokban sehogy sem fogok tudok vezetni ? [link] [link] [link]


Tényleg így van vagy hülyeség ez a feltevés?

Saját tapasztalat esetleg?

Tavaly ősz óta vezetek és akkor már próbálgattam a magassarkúban való vezetést, most már jól megy nincs vele gond,de lehet hogy a magassarkú papucs kifog rajtam?


Valamit írjatok erről.

Privátba is írhatunk oda-vissza.


Köszi. 21/L


2012. ápr. 7. 14:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,

Megkockaztatom a valaszadast (sajat! tapasztalatbol) bar latom elore hogy az en torkomra is ra fognak ugrani, es jonnek a lepontozasok....


Tusarku cipoben (zart cipo, ami fogja a bokamat) kivaloan vezetem az automata valtos automat immar kb. 6-7 eve. En mar nagyon regen megtanitottam a bal labamat fekezni, ezert a tusarkuban levo bal labam a fek felett tartom, a tusarkuban levo jobb labammal pedig a gazt nyomom. Levezettem kb. 100ezer kilometert baleset/koccanas mentesen (kulfoldon elek, nagyok a tavok:)


Tusarku cipoben (mondom, amelyik fogja a bokamat, olyan mint a fekete cipo az elso kepen) nagyon kenyelmesen es biztonsagosan tudok vezetni.


A tusarku, magas talpu papucsban viszont meg sem probalnam, sot semmilyen papucsban. Probaltam mar nyari szandalokban/papucsokban vezetni, de mivel azok nem fogjak a bokamat, igy csuszkalnak es veszelyesek!


34/N


Ui: amikor Mo-ra latogatok es vezetem apukam kuplungos autojat, akkor sosem veszek tusarkut!

2012. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
"a tusarkuban levo bal labam a fek felett tartom" - ebből is látszik, hogy a magassarkúban vezető nők még automatában sem tudnak biztonságosan vezetni!
2012. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
+1 ok amiért jobb automatát venni.
2012. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

ebből is látszik, hogy a magassarkúban vezető nők még automatában sem tudnak biztonságosan vezetni! <- nem ertelek.

Mivel a bal labam a fek felett van tartva, sokkal rovidebb a reakcio idom amikor lassitani/fekezni kell. Abban a pillanatban, h felvillan egy feklampa, en mar tudom nyomni a feket a ballal (persze olyankor a jobb elemelkedik a gazrol) es az idot, amig te atrakod a jobb labad a gazpedalrol a fekpedalra, en azt megsporolom.

Persze ha meg sosem probaltad, akkor nem tudhatod!

Termeszetesen ez csak automata valtos autoknal ervenyes.

2012. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az is veszélyes, ha csak felette tartod. Mellesleg semmivel se tart több ideig gázpedálról a fékre taposni.
2012. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az is veszélyes, ha csak felette tartod. Mellesleg semmivel se tart több ideig gázpedálról a fékre taposni. Tudsz is vezetni, vagy csak a sok filmbol veszed az infodat???


Hallkan megsugom, hogy meg az autoversenyzok is bal labbal fekeznek... biztos azert mert veszselyes ugye? Vagy mert talan ok jobban tudnak vezetni mint egy atlagember?

Ami szamodra "semmivel sem tart tobb ideig" azok ertekes masodpercek, amik egy kozuti balesetben eleteket menthetnek.


Majd ha mar gyakorlott sofor leszel, sokezer kilometerrel a hatad mogott megerted :)

2012. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Majd akkor gyere vissza vitázni, ha megtanultál magassarkú nélkül vezetni! Addig meg nem tárgyalok arról, hogy kis is a baleset veszélyes.
2012. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Majd akkor gyere vissza vitázni, ha megtanultál magassarkú nélkül vezetni! Addig meg nem tárgyalok arról, hogy kis is a baleset veszélyes. <- ezt az utolso mondatot ujra fogalmaznad? :)


kedves 58-as, az eletkorod is 58 korul van, vagy csak a %-od?

En lassan 35 vagyok, 16 eves korom ota van jogsim es az elmult 9 evben, kulfoldi eletemnek koszonhetoen volt 5 autom, abbol 2 automata valtos, vezettem mar csizmaban, tusarkuban, mezitlab, legalabb 100ezer merfoldet, balesetmentesen! Nascar auton kivul szinte mar minden tipust/meretet vezettem, szoval szerintem nem a levegobe beszelek, persze te ezt nem tudhatod hisz nem ismerjuk egymast.


A kerdezo feltett egy kerdest, amire en legjobb tudasom szerint valaszoltam, nem a velemenyemet hangoztattam (felelotlen, attaposok rajtad stb), pusztan SAJAT tapasztalatomat osztottam meg. Persze ha ez neked nem tettszik, az a te szived joga!

szep napot :)

2012. ápr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!