Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csajok, lányok akik vezetnek...

Csajok, lányok akik vezetnek magassarkúban, igaz-e hogy van olyan magassarkú amiben nem lehet vezetni?

Figyelt kérdés

Igaz-e hogy ha tudsz bármilyen magassarkú cipőben ,szandálban vezetni ,akkor sem biztos hogy tudsz vezetni magassarkú papucsban?

Én vezetek magassarkú cipőkbe, nincs is semmi probléma ,bár a kezdetekkor volt hogy levettem és mezítláb vezettem ,de elég hamar megtanultam . Néhány kép ,hasonlóak vannak nekem amibe vezetek

[link] [link] [link] de lehet hogy az ilyen nyári magassarkú papucsokban sehogy sem fogok tudok vezetni ? [link] [link] [link]


Tényleg így van vagy hülyeség ez a feltevés?

Saját tapasztalat esetleg?

Tavaly ősz óta vezetek és akkor már próbálgattam a magassarkúban való vezetést, most már jól megy nincs vele gond,de lehet hogy a magassarkú papucs kifog rajtam?


Valamit írjatok erről.

Privátba is írhatunk oda-vissza.


Köszi. 21/L


2012. ápr. 7. 14:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Ja, ez igaz. Részemről elképzelni se tudnám, se azt, hogy magassarkút hordjak, se azt, hogy lemondjak egy manuálisról automatáért. Oda lenne az egész vezetés élménye...
2012. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nyilván nem törvényszerű, hogy balesetet okozol, ha magassarkúban vezetsz, de ezzel adsz azért egy esélyt neki. FELELŐTLEN VAGY. Nem is értem, hogy merül fel? Ki látja? Ki előtt kell menőzni vele? Beraksz a kocsiba egy másik cipőt és kész.
2012. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
A vezetés élmény nem lenne oda, viszont fékezni automatával is kell néha, úgyhogy azt ugyanúgy életveszélyes ilyenben vezetni.
2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Sok nő és férfi is úgy csinálja hogy van egy "autós" váltó cipője ami nagyon kényelmes és nem fájdul meg benne a láb több óra vezetés után sem, ez a cipő mindig a kocsiban van és vezetéskor kicserélik majd ha megérkeztek akkor vissza az elegáns cipőre.Mivel ugye a magassarkú cipők vagy a férfiak esetében azok az elegáns lakkcipők kényelmetlenek és kellemetlen bennük vezetni.
2012. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13-as természetesen automatában is veszélyes. Viszont részemről nem maradna meg a vezetés élménye, mert abba a váltó is beletartozik, meg még sorolhatnám, amik vele járnak... de hát sokaknak elég, ha csak gázt kell adni, aztán fékezni.
2012. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
egy sportcipőt kapsz a kínaiba 3 ezer forintért, de az emberélet nem kárpótolható semmivel sem, remélem ezt az eszedbe vésed.
2012. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A "jó tanácsokat(felelőtlen vagy ,magassarkúban nem vezetünk,vigyél cserecipőt,ilyet fel sem vennék)"köszi nem kérek!!!


CSAK A KONKRÉT KÉRDÉSRE: MAGASSARKÚ CIPŐBEN TUDOK VEZETNI AKKOR MAGASSARKÚ PAPUCSBAN IS FOGOK TUDNI VAGY NEM???? HA VAN SAJÁT TAPASZTALATOD RÓLA ÉS MEGÍROD AKÁR PRIVÁTBA IS MEGKÖSZÖNÖM.

2012. ápr. 15. 16:39
 18/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fáj az igazság, de akkor is el kéne fogadni a tényeket, mert nem hiába írja ennyi ember egyhangúan!
2012. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Mi a jó égnek kell ilyen holdjáróban vezetni?

A kocsiba nem tök mindegy miben vagy????

Abban a papucsban tuti nem fogsz tudni vezetni,ugyanis a talpa miatt nem érzed majd a pedált.

A másik meg az,hogy majd magadtól is rájössz,hogy csúszkálni fog benne a lábad.

De ha hát iennyire sok eszed van,akkor köss a lábadra egy betonkockát aztán vezess abba.

2012. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy a rendőr ezért miért nem bűntet...
2012. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!