Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csajok, lányok akik vezetnek...

Csajok, lányok akik vezetnek magassarkúban, igaz-e hogy van olyan magassarkú amiben nem lehet vezetni?

Figyelt kérdés

Igaz-e hogy ha tudsz bármilyen magassarkú cipőben ,szandálban vezetni ,akkor sem biztos hogy tudsz vezetni magassarkú papucsban?

Én vezetek magassarkú cipőkbe, nincs is semmi probléma ,bár a kezdetekkor volt hogy levettem és mezítláb vezettem ,de elég hamar megtanultam . Néhány kép ,hasonlóak vannak nekem amibe vezetek

[link] [link] [link] de lehet hogy az ilyen nyári magassarkú papucsokban sehogy sem fogok tudok vezetni ? [link] [link] [link]


Tényleg így van vagy hülyeség ez a feltevés?

Saját tapasztalat esetleg?

Tavaly ősz óta vezetek és akkor már próbálgattam a magassarkúban való vezetést, most már jól megy nincs vele gond,de lehet hogy a magassarkú papucs kifog rajtam?


Valamit írjatok erről.

Privátba is írhatunk oda-vissza.


Köszi. 21/L


2012. ápr. 7. 14:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
elég felelötlen vagy hogy emberek életét veszélyezteted ezzel.
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is felelőtlenség. Tegyél az autóba egy plusz cipőt, ami vezetésre alkalmas. Nem értem miért kell ezzel kísérletezni.

L/23

2012. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
2012. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak teljesen igaza van. Nem értem, miért nem lehet felfogni, hogy semmilyen magassarkúban nem szabad vezetni és nagyon veszélyes! Egyébként is, ki látja a cipőben, hogy magassarkúban vagy? Senki! Max ha valaki ül melletted, de szerintem azt se érdekli. Akkor meg igazán átveheted arra az időre, amíg az autóban ülsz!
2012. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha véletlenül azért csattannál belém, mert a topánkád miatt lecsúszna a lábacskád a pedálról, biztasan a seggedbe tolnám a sarkát.
2012. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én másfelől közelítem meg a problémát.

Vezess magassarkúba nyugodtan ha nem érdekel mások élete.

De ha lecsúszik a pedálról a lábad és belém jössz garantáltan áttaposok rajtad 70 tonnával ,mert ha akarnék se tudnék megállni. Szóval nem csak másokat veszélyeztetsz de még magadat is. Az a vicces a világban hogy a balesetek 90%a mindíg piszlicsáré kis dolgokból történik. egy sportcipő nem költség szerintem azért hogy normálisan le tudd nyomni a pedált ráadásul nem csúszik le olyan könnyen a pedálról a lábad. Vezetni olyan szerintem magassarkúba mintha öltönybe menne valaki úszómesternek.

2012. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Automata váltós autót könnyű vele vezetni.E is egy újabb előnye az automatának , nők tudják vezetni magassarkúban.
2012. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Jó magassarkújuk volt biztos..

2012. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ja, automatával könnyebb a nőknek, de még azzal se túl biztonságos a magassarkú.
2012. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Igaz , de biztonságosabb mint egy manuális magassarkúban.
2012. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!