Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is fáj a...

Lányok, nektek is fáj a magassarkúban a lábatok?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy olyan 7-8 centis sarkú cipőt. Ilyesmit: [link] . Tegnap kb. 1-1,5 órát sétáltam benne és eléggé fájt a lábam ezeken a pontokon.

[link] . A sarkamnál kevésbé fájt mint a lábfejem első harmadában. Ha veszek valami puha betétet a cipőbe, attól jobb lesz? Másnak is fáj a lába ezektől a cipőktől? Amúgy nemrég tértem át a magassarkú cipőkre, bennük sokkal nőiesebbnek érzem magam. Köszi a válaszokat.


20L



2012. márc. 16. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
akkor minek hordasz magassarkút ha fáj benne a lábad? hidd el, nem azon múlik kinek tetszel :)
2012. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én csak magamnak akarok tetszeni, a fájdalom ellenére mégis magassarkúban érzem jobban magam. :p
2012. márc. 16. 14:28
 3/17 anonim ***** válasza:

lehet azért fáj, mert még nincs hozzászokva a lábad a magassarkúhoz. eleinte nekem is megfájdult a lábam tőle.

egyébként a talpbetét is segíthet, de én azt nem próbáltam.

2012. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor idővel megszokhatom a magassarkút és elmúlhat a fájdalom? :O
2012. márc. 16. 14:33
 5/17 anonim ***** válasza:

szia!


én sosem tudtam megszokni,minden magassarkúban fáj sajnos a lábam...szandálban is cipőben is ami magassarkú(3-4centitől felfele)...(de azért én is hordom :D ,hiába vettem sokféle talpbetétet is beléjük nem ért semmit)


a telitalpú az egyetlen,ami magas és nem fáj benne!

2012. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem igen.:)
2012. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:) Valaki használta a scholl zselés talpbetétet? vélemények? dm-ben kapható?
2012. márc. 16. 14:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz jobb tőle, max egy picikét.:)

Én egy idő után megszoktam a magassarkút, már nem fáj benne a lábam, de kellett hozzá 3 év.:)

2012. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtam, de semmit nem ért :(
2012. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Először nekem is fájt, hozzá lehet szokni.

Mondjuk most is megfájdul, de olyan 5 óra intenzív rohangálás után, de akkor mindegy, hogy 5 centis vagy 8 centis.

Ne add fel, az ilyen vékony sarkúakat pedig nem is szeretem hétköznapokra.

2012. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!