Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is fáj a...

Lányok, nektek is fáj a magassarkúban a lábatok?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy olyan 7-8 centis sarkú cipőt. Ilyesmit: [link] . Tegnap kb. 1-1,5 órát sétáltam benne és eléggé fájt a lábam ezeken a pontokon.

[link] . A sarkamnál kevésbé fájt mint a lábfejem első harmadában. Ha veszek valami puha betétet a cipőbe, attól jobb lesz? Másnak is fáj a lába ezektől a cipőktől? Amúgy nemrég tértem át a magassarkú cipőkre, bennük sokkal nőiesebbnek érzem magam. Köszi a válaszokat.


20L



2012. márc. 16. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem amit linkeltél cipő, az a lapostalpú hétköznapi cipőnek felel meg. Ennél nagyobba szokott fájni a lábam csak azis csak akkor ha egész nap abban vagyok. Nekem már megszokta a lábam. A lúdtalpam miatt lapostalpúba nem bírom sokáig.
2012. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon fáj a lábam a lapos talpú sarukban és balerinákban. :(
2012. márc. 16. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:
vegyél zselés betéteket a dm-be, eleinte nekem a sokkal magasabb sarkú cipőbe fájt a lábam de attól kb 1-2 hét után elmúlt.. ma már tök gyorsan tudok járni mindkét magassarkúmba és a lábam sem fáj egy átbulizott este után
2012. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

én is vettem talpbetétet de semmit sem ért. mellett még össze is gyűrődött és még rosszab volt.


Remélem hozzá lehet szokni, és is már kedtek szoktatni a lábam a magassarkúhoz. Jaj és nekem még magastalpúban is fáj a lábam :D

2012. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
na vettem a dmből olyan zselés betétet. elég jó volt, csak minimálisan fájt a lábam 1 óra séta után. köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 16. 21:16
 16/17 anonim ***** válasza:

Hordtam anno magassarkút, mindig fájt benne a lábam. Próbáltam szokni is, de nem ment.

Ennél kisebb sarokkal rendelkezőket tudok csak hordani.

22/L

2012. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Elég fiatalon kezdtem magam magassarkúhoz szoktatni, de mindig az volt a tapasztalaton, hogy azok a cipők , amik nem bőrből készültek lehettek elsőre akármilyen kényelmesek, akkoris a polcon öregedtek meg, mert az első végigsétált délután után fel nem húztam többet a lábamra..

Azóta odafegyelek, hogy csak igazi bőrcipőt viseljek, azokból lehet akármilyen magas a sarka, talpa, akkoris imádom őket, kényelmesebb mint bármilyen más cipő a világon.

Minelli, André, ez a két márka a kedvencem.Sosem csalódtam bennük.

Persze szokás kérdése is, de szerintem a legfontosabb a jó minőség.

2012. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!