Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ciki ha valaki délutános...

Ciki ha valaki délutános műszak előtt elmegy kirándulni,vagy akár egész nap nem tartózkodik otthon?Mert mondjuk sétál,randizik vagy szeretteinél van sírkertbe?

Figyelt kérdés
Ha a kollégái észre veszik,nem lesz róla rossz benyomás,vagy nem fogják érte kiközösíteni,lenézni esetleg hogy otthoni munka helyett most miért ezeket csinálja?Szeretnék gyakrabban menni erre arra és állandó délutános műszakos vagyok.Tudom a személyi szabadságom rajtam kéne függjön nem másoktól de nem tudom egy munkahelyen a vezetőség az ilyet nem e nézi rossz szemmel ha valaki egész nap nem akar otthon tartózkodni,és folyton utcán van.
2023. márc. 28. 07:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretek természetbe lenni,lelkileg feltölt.
2023. márc. 28. 07:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közük hozzá, hogy munka után mit csinálsz...
2023. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdést azért is tettem fel,mert sajnos a kiránduló helyem de nem csak az, hanem a sírkert is ahova járok pont úgy helyezkedik el,hogy a munkahely előtt kell végighaladni,hogy eljussak valamelyikre.Ez most pont így jött ki.
2023. márc. 28. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Munkaidőn kívül azt csinálsz, amit akarsz. Senkinek semmi köze hozzá.
2023. márc. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi köze a közlekedéshez ???
2023. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

De mégis honnan tudnák a munkahelyeden hogy te épp hová tartasz az utcán sétálgatva???

Amíg nem bankrablással vagy egyéb csibészségekkel ütöd el a szabadidődet, addig a lőtéri kutyát nem érdekli hogy micsinálsz a szabadidődben. Vagy ha igen akkor lehet hogy új munka után kellene nézni...

2023. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Munkaidőn kívül oda mész, ahová akarsz. Annyi várható el, hogy ne legyél kipurcanva munkakezdésre.

2023. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te valami retardált óvodás vagy? Csak mert a "ciki" korszakot általános iskola alsó tagozat környékén ki szokták nőni a gyerekek.
2023. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kalipszo saját bevallása szerint is értelmi fogyatékos, se kirándulni, se dolgozni nem volt soha.

Fölösleges válaszolni a kérdéseire, azok csak tévképzetek, kitalációk.

2023. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!