Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi lehet a ptoblémája a...

Mi lehet a ptoblémája a kerékpáromnak?Otthon is meg tudom szerelni?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vittem be a szervizbe,mert a középrészt teljesen ki kellett cserélni,plusz új láncot is raktak fel.Tegnapi nap,mikor előztem vele,kattant egyet,és ledobta a láncot.Miután visszataktam a láncot,alig mentem vele tíz métert és ugyanúgy kattant eggyet,majd ledobta a láncot,és még háromszor csinálta ugyanezt.Ilyenkor mi a probléma,és szerviz nelkul meg tudom e oldani?

2021. máj. 16. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem túl laza a lánc, vidd vissza a szervízbe, hogy csinálják meg, mert ők rontották el (rosszul álították be).
2021. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rosszul állították be?

Azt hogy tudják megcsinálni, hogy másfél hónapig jó legyen, aztán romoljon..

Valami történt ez idő alatt, amiről nem esik szó, talán nem is tud róla.

2021. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ellenőrizni kell a láncfeszítőt, hogy szélső helyzetekben is elég feszes-e, a kerekek egy síkban futását, mert ha nem fut egy síkban a lánc sem fog (persze amennyire ez lehetséges), akkor könnyebben leesik és még a váltóarretálást is ellenőrizni, jó helyen fut-e a lánc.

Hogy meg tudod-e csinálni, rajtad áll, fél siker, ha tudod minek, hogyan kell lenni/állni a jóhoz.

2021. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
HA megkell ezt kérdezni akkor nem tudod megcsinálni.
2021. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!