Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Rokiparkolós bírság nem lett...

Rokiparkolós bírság nem lett kifizetve, FÖRI levél de nem vagyok otthon - mire számítsak?

Figyelt kérdés

Na szóval, megbüntettek még június elején, mert egy rokkant parkolóban álltam meg, sajnos nem vettem észre a táblát amit egy fa rendesen kitakart + az útburkolati jelből is alig volt már valami, mindegy, benéztem, 50k.


Sajnos annyi számlát kellett kifizetnem július elején, köztük egy másik büntit is, hogy ezt elfelejtettem befizetni, aztán meg ki is ment a fejemből azzal hogy “mindent befizettem”.


Elmentünk külföldre, nem is megyünk haza csak egy hét múlva, szomszéd nénit megkértem nézzen már be a postaládába, csak kukucskáljon be hogy van-e ott valami. Van ott egy levél a FÖRI-től (Fővárosi Önkormányzat Rendészeti Igazgatóság), nyilván egyből kapkodtam a fejemhez hogy mi lehet ez, beugrott hogy megnézzem a számlám be lett-e fizetve mindkét bünti, látom hogy a rokkant parkolós nem.


Nincs ott kulcsa senkinek a postaládámhoz, benézni be lehet de kivenni nem nagyon anélkül, hogy bárki elolvassa. Mire számítsak, ilyenkor gondolom még beletúrnak egy plusz összeggel a zsebembe, kérdés hogy mennyivel, és vajon gond lesz-e az ha csak egy héttel a kézbesítés után veszem át?


Köszi az értelmes válaszokat, nevelést nem kérek, ilyen még sosem fordult elő velem.



2022. júl. 22. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom minek írtam ennyit, röviden a kérdésem:


Nem fizettem be egy rokkant parkolási bírságot (50k), mire számítsak?

2022. júl. 22. 21:14
 2/2 qkker1 ***** válasza:
Nem kollektív felelősséges, meg lehet úszni, csak értelmezni kell a Rendőrség levelét.
2022. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!