Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha vélelen otthon felejtem a...

Ha vélelen otthon felejtem a maszkom és akkor jut eszembe ez, amikor velem szemben jön 2 rendőr a járdán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biztos megállítanának és jópár ezer Ft-om bánná. Vagy rohanjak, mint egy őrült előllük egy betorkoló utcába? Futás!!!??

2020. dec. 29. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha el tudsz menni màsfelé, akkor igen, menj el másfelé. Egyébként húzd az orrod-szád elé a sálad, garbód nyakát, bármilyen ruhadarabot
2020. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ruhadarabert is megbuntetnek.

Szoval mindig legyen nalad, tartalek is.

2020. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha őszintén elmondod az igazságot, akkor legvalószínűbben csak egy szóbeli figyelmeztetést kapsz, és mehetsz tovább.

Ha futsz, teljesen biztos, hogy utánad futnak, mert azt hiszik, komolyabban sáros vagy.

Mondjuk nem értem, tehát nappal mész az utcán, ezer maszkos emver jön szembe, de neked csak a rendőrről jut eszedbe a maszk. Vagy este, néptelen utcán mész?

Előbbi esetben nagyobb eséllyel kapsz büntetést, utóbbiban szinte biztos, hogy nem.

2020. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Sportolni lehet maszk nélkül, tehát FUSS!
2020. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

19:12 Valóban, ez eszembe sem jutott :D De azért én inkább nem hazudnék rendőrnek, van némi gyakorlatuk a hazudozókkal... Meg aztán hülyen néz ki farmerban, nagykabátban, laptoptáskával "sportolni" :D Ok, ebben sok a feltételezés, de azért...

Szerintem fölösleges kamuzni, az őszinteség jobb taktika.

2020. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség mindig a legjobb megoldás, főleg, ha nem tudsz jól hazudni. Nem egy büntetést úsztam már meg kedves őszinteséggel buszon, vonaton. Valószínűleg az utcán is beválik, ha nem egy világutáló rendőrt fogsz ki. Amúgy a rendőrök (Bp) kevésbé foglalkoznak a maszkkal, azt inkább a közteresek figyelik.


Futni ne fuss, de elmehetsz másfele gyors léptekkel. Én is így tettem, mikor a Népliget aluljáróban megpillantottam két rendőrt.

2020. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ja, persze elnézőek ha őszinte vagy... Engem azért megbüntettek mert motorozás közben nem volt rajtam és így igazoltatás közben sem..
2020. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es: akkor te két vérbeli fszkalapot fogtál ki.
2020. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megszívtad
2021. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!