Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak nekem megterhelő egy nap...

Csak nekem megterhelő egy nap után este még vezetni? 25/L

Figyelt kérdés
Edzesre megyek meg este. Oda-vissza 40km. Ha laza napom van akkor ez a táv még ok, de ha faraszto akkor csillagokat latok hazafele. Az edzesig kibirom siman, csak utana. Mas is igy van ezzel? Kort is, kicsit ijeszto, szerintem meg fiatalon ez korai

2020. okt. 31. 18:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Csak.
2020. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne tetézd a bajt.

Te komolyan azt gondolod, hogy te ilyen állapotban mindent tökéletesen csinálnál és csak és kizárólag abból lehet valami baj, ha valaki más hibázik? Te nagyon álomvilágban élsz. Az olasz iskolatbusz balesetben sem volt másik autós aki hibázott. Csak, hogy egy nagyon durva példát mondjak.

2020. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Bocsi de erre mar nem reaglanek tobbet, total elkanyarodtunk a kerdestol.
2020. okt. 31. 20:22
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdésre visszakanyarodva: 20 km autózás egyáltalán nem megterhelő egy fárasztó nap után.

Egyébként ha csillagokat látsz éjszakai vezetéskor, kezdhetnéd egy látásvizsgálattal.

2020. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ne szo szerint ertsd

Amugy 160%-os ;)

2020. okt. 31. 20:55
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyobb a probléma, ezen egy szemüveg nem segít.
2020. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nagyon nem normális, szerintem vizsgáltasd ki magad. Kezdésnek: vérvétel, vizelet, szemvizsgálat.
2020. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ugye azt tudod, hogy ez így nem jó? Valamin érdemes lenne változtatnod. Nem tudjuk, hogy dolgozol-e, vagy időd nagy részében még egyetemista vagy-e, ésatöbbi. Ha dolgozol és megterhelő a munkád, akkor nem kéne már utána feszegetned a határaidat, mert ha bealszol vezetés közben, akkor majd rólad szól valamelyik következő baleseti hír. Vagy akár a munkádat cseréld le, ha mellette már nem marad erőd másra. Vagy keress közelebbi edzési lehetőséget.

Amúgy fáradékonyság lehet vitaminhiánytól, betegségtől, stressztől is. A koffein meg a friss levegő ideiglenesen elég jól szokott segíteni a fáradtságon.

Én egyébként este 7-re járok edzeni, kb. 25 km oda-vissza az út. Odafelé agyilag fáradtabb vagyok, mint visszaútban. Hazafelé már tök feldobott szoktam lenni, szól a eurobeat az autóban, kevesen vannak az utakon, sajnálni is szoktam, hogy túl hamar hazaérek. De vár a család, így nincs felesleges autózgatás, hanem teperés van haza. 36N

2020. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Annyit javaslok hogy ha ennyire kell vezetned ilyenkor is, akkor az ablakot húzd le egy picit csak hogy friss levegő menjen be ez is ébren fog tartani, ha fázol akkor egy laza fűtés is mehet langyos levegővel. Nekem ez szokott segíteni ha húzós nap után még vezetnem kell.
2020. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A biztonság mindennél fontosabb, így amíg nem oldódik meg a problémád, a saját és mások életének védelmében inkább ne vezess, kérlek.
2020. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!