Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki ingázott már napi szinten...

Ki ingázott már napi szinten 60 km-re lévő városba autópályán? Mennyire volt megterhelő? Meddig kellett ingázni? Köszönöm, aki válaszol!

Figyelt kérdés
2020. aug. 18. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
15 éve ingázok napi 100 km-t (50 km egy irányba). Semmi különös, ha megszoktad egyáltalán nem megterhelő, sőt engem talán még egy kicsit ki is kapcsol. Reggel útban befelé van időm átgondolni a napot, este hazafelé meg kicsit kifújhatom magam, kis zenehallgatás... nem is olyan rossz ez. Ja és én országúton járok, ami szerintem “nehezebb” mint az autópálya. Ha nem kellene nap mint nap útra kelni, szerintem nekem már hiányozna.
2020. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem igazán ingázok, havonta pár alkalommal megyek Pestre.

Botrány ami van, rengeteg a baleset, nem lehet haladni.

2020. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Autópályázás nagy autóval nem megterhelő. Régi prémiumok, vagy újabb középkategóriás autók kényelme és hangszigetelése sokat segít.
2020. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!