Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Csak nekem megterhelő egy nap...

Csak nekem megterhelő egy nap után este még vezetni? 25/L

Figyelt kérdés
Edzesre megyek meg este. Oda-vissza 40km. Ha laza napom van akkor ez a táv még ok, de ha faraszto akkor csillagokat latok hazafele. Az edzesig kibirom siman, csak utana. Mas is igy van ezzel? Kort is, kicsit ijeszto, szerintem meg fiatalon ez korai

2020. okt. 31. 18:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lemaradt, h egy masikra is jarok, az oda-vissza 50km itt akkor is csillagokat latok hazafelee ha laza a napom
2020. okt. 31. 18:54
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szokott ilyen előfordulni. Annyit tudsz segíteni magadon ha fáradt vagy, hogy nem fűtesz annyira az autóban (a meleg álmosít) és rágózol. Az állkapcsod mozgása is ébren tart
2020. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont neked nem kellene így autóba ülni. Menj busszal, vonattal inkább.
2020. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem orulok neki en sem, mondjuk a hatrany inkabb a reakcioidoben jonne ki, azert en még hazavazetnek siman ha total egyedul lennek az uton, viszont egy esetleges brom sofor benazasat igy mar erosen valoszinu bekajalnam. Tomegkozlekedessel meg semmikepp sem megyek, nőként egyedul este nem jarkalok sehol!
2020. okt. 31. 19:17
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát, elég húzós, hogy ennyire elfáradsz, én még 20 óra ébrenlét után sem vagyok ennyire fáradt a volán mögött, pedig buszt vezetek. Esetleg menj el orvoshoz, hátha felír valami magnéziumot, vagy egyebet, hogy ne fáradj el annyira. A reakcióidő meg elég nagy baj ha romlik. Az előrelátó vezetés és a reakcióidő ment meg ha gáz van.
2020. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#4:Az nem jut eszedbe, hogy így pont te leszel az a barom, akit majd valakinek ki kell védeni?

Felelősségteljes közlekedő...

2020. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

egyél pár szölőcukrot mielőtt elindulsz és út közben

ha észleled, hogy lanked a figyelmed, álljál meg, szállj ki és csinálj pár tornagyakorlatot

2020. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

6. Ertelmezes megy? Direkt leirtam h onmagaban en nem okozok problemat.


Kotekedo valaszado..

2020. okt. 31. 19:57
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De, pont te okozol problémát azzal, hogy saját bevallásod szerint ijesztő, hogy hogyan vezetsz.
2020. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem. Az az ijeszto h ilyen fiatalon ilyen faradekony vagyok. Es leirtam h csak a reakcioidonel lenne ebbol baj.
2020. okt. 31. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!