Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, Ti lenézitek azt...

Őszintén, Ti lenézitek azt akinek régi Swiftje van?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ha van kedvetek írjatok indokot is, amúgy meg nem fogok kötözködni, az igazság érdeke.
2019. jan. 1. 19:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
59%

Én azt nézem le, aki olyan szinten nagyra van vele, hogy ő néz le másokat, és teleaggatja matricákkal, hogy 50 plusz lóereje legyen. És kész is a tunying Suzuki.

Amúgy meg nem nézem le, a Suzuki az egyik legracionálisabb, legmegbízhatóbb autó, tökéletes mindennapi közlekedésre.

2019. jan. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
71%

Röviden: nem nézem le őket. Ugyanakkor azt sem értem, hogy sokan miért irigykednek meg köpködnek arra, akinek meg mondjuk sokkal jobb autója van. Persze az ember alapvetően mindig is többre vágyik, ugyanakkor sokan tényleg megdolgoztak azért, hogy többre jussanak. Persze nyilván van aki lopott, csalt, hazudott és onnan van neki komoly járgánya de ezt most hagyjuk.


Mindezeken felül, régen azt sem értettem, hogy miért akarja valaki mondjuk kituningolni a kis "ócska" kisautóját. És miért akarja beállítani mintha az a világ legjobb autója lenne. Ma már maximum megmosolygom, de nem nézem le őket, mert csak az a lényeg, hogy neki öröme legyen benne. Illetve nem tisztem, hogy mások fölött ítélkezzek.

2019. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, de nagyon ritka az olyan, amit valóban, jól karban tartottak és még ma is jó állapotban van. Ott van a B Corsa: belőlük van még igencsak jó állapotú, pedig már az is régi.
2019. jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nekem is Swiftem van (igaz nem a régi hanem a 'vasaló'). A presztízs nem érdekelt sose, mikor megvettem tudtam volna újat is venni, vagy egy magasabb kategóriájú pár éves használtat. Az új Swiftet akartam megérdeklődni a szalonban és akkor láttam meg a használtak között a mostanim. Próbakör volt és másnap mentem érte. Egyébként járok busszal-biciklivel-motorral is ha nem feltétlenül muszáj autóba ülnöm. Az hogy a szomszédok mit szólnak hozzá nem igazán érdekel. 2 éve megvan, amit költöttem rá a vétel után az 4 új gumi volt felnistől + a 4 gyertyacsere, olaj és szűrők cseréje.
2019. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én azokat az embereket nézem le, akik az anyagi helyzetük, meg tárgyaik alapján ítélnek meg másokat, illetve akik ezzel akarnak valakik lenni. Miért néznék le egy régi Swift-es óvónőt, akinek nincs pénze BMW-re, de lehet, hogy ezerszer többet ér az egész ember, mint a BMW-s? Nincs bajom azokkal sem, akik luxusautót vesznek, HA a pénzt tisztességesen szerezték rá, ÉS nem gondolják magukat értékesebbnek azért, mert nekik olyan van, és AZÉRT veszik a drágább autót, mert gyorsabb/kényelmesebb, nem pedig azért, mert demonstrálni akarják a külvilág felé, hogy ők milyen gazdagok, és ezért tessék őket eszerint tisztelni. Aki értékes ember, azt a többi értékes ember luxusautó nélkül is tisztelni fogja.
2019. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!