Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, Ti lenézitek azt...

Őszintén, Ti lenézitek azt akinek régi Swiftje van?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ha van kedvetek írjatok indokot is, amúgy meg nem fogok kötözködni, az igazság érdeke.
2019. jan. 1. 19:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
...idén cserélte le. Vagyis most már tavaly, de egy éven belül.
2019. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
ez jól megaszontad
2019. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
ezt*
2019. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

#8: Nagyon jól megfogalmaztad! Igaz!


Ezt a lenézés dolgot én sem értem. Nem mindenki keres annyi pènzt, hogy több tìzmilliós kocsit vegyen magának. Nekünk is volt régi swiftünk. Semmi gondunk nem volt vele, sosem romlott el, és nem 30-cal szerencsétlenkedtünk vele. Rengeteget használtuk.

N

2019. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
50%
Én imádom nekem lila színben van a legundorítóbb autó a világon az egy dolog hogy a kasztni szar mer az tényleg szar meg a felfüggesztés sem a legjobb de a motorja kiváló meg a váltó is, én már toltam le vele bmw-t mivel beakart bunkón index nélkül sorolni már majdnem összeért a vissza pillantónk és akkor állt meg :D utána tudta használni az indexet ne félj megtalálta :D Amúgy kell ennél jobb kocsi? soha nem hagy ott, nem eszik sokat, egyszerű mint a faék, nem basztatja senki, ha benne hagyod a kulcsot akkor sem lopják el ennél jobb kocsi a világon nincsen
2019. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
#15: Úristeen, régen mennyire szerettem volna egy lila swiftet :D
2019. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
nem lila! hanem Lilla jó?:D
2019. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
és nem eladó!
2019. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Sosem néztem le, mivel volt idő, amikor nekem még jogosítványra sem volt pénzem, de ha valaki Swiftből, (vagy bármilyen alsó-középkategóriás autóból) kezd el köpködni főleg BMW-seket (vagy bármilyen más prémiummárkát), azokat visszaköpködöm amiért nekik csak egy swiftjük van.
2019. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
#18: Jójó :D
2019. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!