Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Őszintén, Ti lenézitek azt...

Őszintén, Ti lenézitek azt akinek régi Swiftje van?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ha van kedvetek írjatok indokot is, amúgy meg nem fogok kötözködni, az igazság érdeke.
2019. jan. 1. 19:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%
Én senkit nem nézek le, nem ezen múlik. A leglenézendőbb mégis az, aki BKV bérlettel köpköd (akár egy Swiftet is)!
2019. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%

Őszintén?

Én azt nézem le, aki mások szeméből identifikálja önmagát.

2019. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
75%

1

BKV-val járok. Mert hülye lennék nem azzal járni a városban.


Ha vidékre megyek, felső kategóriás autót bérlek.


Akkor most összezavartalak?


:))

2019. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tárgy (almafos,bmw,mercedes,lexus stb) miatt lesz valaki több vagy kevesebb. Szóval nem.
2019. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
én a régi suzuki swiftet nézem le
2019. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, sokan lenézik azt, aki ilyennel jár. Ezek szerint az emberek szerint az szegény ember és azt az ő köreiben divat lenézni. Akinek megfelelő intelligenciája van, az ilyenek miatt senkit nem néz le. Én az utóbbiak közé sorolom magam, sőt, mivel szeretem az autókat, azt is elfogadom, hogy van olyan, amikor ez az autó a legjobb megoldás a közlekedésre.
2019. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%

Magát az autót nem, és a tulajdonosát sem. Viszont azt figyeltem meg hogy a belső sávban szerencsétlenkedés valamiért szinte régi Swiftes specialitás. Az ilyenért meg nagyon haragszom. Ha normálisan közlekednek vele, akkor semmi bajom a régi Swifttel, sőt épp ellenkezőleg. Ha néha normálisan (az én értelmezésemben a forgalom ritmusában, dinamikusan) közlekedő példányt látok, még eszembe is szokott jutni hogy na ugye, lehet ezt így is.

A kialakult sztereotípiákért nem az autó a felelős, mert az tudna óra szerint hatvannal menni, ha hajtanák. Csak valahogy, ki tudja miért, a régi Swiftesek között túl sok az inkompetens sofőr.

2019. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Azokat nėzem le max akik valakit leneznek valami miatt. Pl akinek telik új Audira, BMW re ės mindenki mást szidnak, meg fikáznak, hogy xar suzukis, opeles stb stb. De mondhatnám az ájfonom van, neked csak szar 40 ezres xiaomid...


Szal nem nėzek le senkit. Van aki a Swiftėrt is ėveket gürizett,szereti. Van aki az M5 ert csak egy farkat szopott...

Rem ėrted mejiket lehet jobban tisztelni.

2019. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nézem, de az nem lesz a kedvencem aki ezert néz le valakit
2019. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Szintén BKV bérletem van. Hét közben munkába ezzel járok. Mert olcsóbb (munkáltatótól kapom, nem lehet KP-ra váltani, így nekem 0Ft-ba kerül), nem kell átszállni, egy busszal megyek, időben kocsival 10 percet ha nyernék.

Emellett két autó van a tulajdonomban. Egy 2005-ös és egy 2018-as évjárató. (Egyik sem Swift.)

Nem nézem le azt aki Swifttel jár. Főnököm is sok évig azzal járt, idén cserélte le. Igaz nem Swiftre, de maradt a Suzukinál. Van aki pont nincs rágerjedve az autós témára és a 200-300 lóerők sem érdeklik. Csak egy közlekedési eszköz kell nekik, ami rövid távon, városon belül alacsony kezdőberuházással elviszi. Erre a Swift teljesen jó.

2019. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!