Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mérnétek (ezt, vagy egy...

Ti mérnétek (ezt, vagy egy hasonló) régi amerikai autót venni (fénykép lent)? Kisebb eséllyel fog lerobbanni, mint egy mai agyon-elektronizált 2012-es autó?

Figyelt kérdés

Vagy egy negyven-ötven éves öreg vasnál éppen a kora miatt lesz megbízhatatlan az autó?


[link]


[link]


2018. dec. 19. 11:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Még a mostani Mercedesekre, BMW-kre (akár Lexusokra) is azt mondják hogy ezek is lerobbanhatnak bárhol, hiába fiatalabbak, ezeknél a temérdek elektronika kavarhat be bármikor. Azt hallom néhány embertől, a fiatal autóknál semmivel sem több az esély a nyugodt autózásra, mint egy ősöreg autónál.
2018. dec. 19. 12:00
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt elpuskáztad, mivel egyáltalán nem érveltem az ősöreg USA vasak mellett, éppen én vagyok mindkettővel szemben szkeptikus. Ezért várom a pro, vagy kontra érveket.
2018. dec. 19. 12:13
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
39%

Most komolyan nem tudom eldnteni higy csak egy rossz troll vagy,vagy tényleg ennyire hülye vagy?!?

Zegnap keresed itt a soha el nem romló luxus autót E65-ös bmw meg társai személyében...ma meg egy ilyen ótvar 70-es évek beli amcsi hodályt kérdezgetsz itt hogy az jó lesz?az nem robban le?

2018. dec. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:
17%

ingyen sem kéne ilyen autó

egyrészt undorító kívül belül,valószínűleg brutál kényelmetlen is,balesetnél is valószínű nagyon rossz lehet hiába nagy.

a futóműve is szerintem brutál rossz,ezek a régi amcsi futóművek mint egy hajó,a fékek meg borzalmasak.


én inkább indulnék neki egy hosszú útnak egy 2012-es autóval mint egy ilyen öreg szekérrel.

de ki állításokon jó ilyeneket nézegetni aztán vissza ülni a jó kis kocsimba és haza menni.

2018. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi, ilyen kommentekre vagyok kíváncsi.


De annyi hiba azért van a megjegyzésben, hogy a beltérre nagyon szép, igazi elegáns bézs nappali érzés, ez vitán felül áll.


Viszont, ha ennyire vacak magaaz autó, akkor hanyagolni fogom.

2018. dec. 19. 12:28
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
44%
Tehát akkor a második nyert és tényleg ennyire hülye vagy!Akkor viszont vegyel egy trabantot!Elektronika alig van benne így tehát még világ a világ az addig menni fog és nem robban le
2018. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Van ebbe elektronika bőven, viszont kényelmes. De nekem sem kéne ilyen, egyrészt nem tetszik, másrészt max. hétvégi autónak és kiállításra való mert sokat fogyaszt, alkatrész alig van itthon, és gyakran megy tönkre mert öreg.
2018. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindennapi hasznalatra ingyen sem kellene.

Amerikaban elek es itt is csak kiallitasokra jarnak vele vagy hobbiautokent haszanaljak es akinek ilyen van annak van mellette egy uj autoja is amit a mindennapokban hasznal.


Ha osszetorsz egy regi autot akkor a javitasa draga, nincs hozza sok alkatresz, sokat fogyaszt. Ez raadasul oldtimer szoval majdnem annyiba kerul mint egy uj auto.

Ugyan ugy megvan az eselye hogy lerobban mert nem mai darab es van mar bennuk merfold rendesen.

2018. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

"brutál kényelmetlen is,balesetnél is valószínű nagyon rossz lehet hiába nagy" - batyam par eve bejarta nyaron az egesz Balatont es sokszor a kocsiban aludt. Egy 76-os Cadillac Eldoradoja volt. Kenyelmesebb volt mint egy-egy haver nyaralojaban a foldre rakott halozsak.

Amikor pedig a palyan 70el belecsuszott az elotte levobe, mert az satuzott valami miatt ami az elotte levo kocsirol esett le, a Caddy kicsit megrongalodott, az elotte levo auto totalkar, o meg karcolas nelkul szallt ki.

Nem tul okos altalanositas, hogy minden oreg amcsi vas kenyelmetlen es rosszul teljesit egy utkozesnel.

2018. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:
0%

ma 20:45


akkor úgy fogalmazok hogy nem kagyló üléses,vagy lassan kanyarodsz mész korforgóban vagy valószínűleg azzal küzdesz hogy a helyeden maradj mert olyan elől mint egy kanapé amin lehet ide oda csúszkálni.

2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!