Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogósok és Simsonosok! Ti...

Robogósok és Simsonosok! Ti miért szívjátok egymás vérét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 20:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
18%

mert a robogósok h.ü.lye b(csillag)uzik akik csak a gáz húzására képesek, azt meg a h.ü.l.yegyerek is meg tudja csinálni. jah és a robogósok impotensek és látens homoszexuálisok is egyben azon kívül, hogy nem tudnak keverék benzint legyártani motorolaj és benzin keverékéből...


VérPistike 13/F

2010. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Senki sem szívja senki vérét,a robogósokat nem csak a simsonosok nézik le,hanem minden motoros:)A robogó egy nagy darab műanyag,és mindig teljesen fordulaton pörög...Nem nevezném motornak sem.
2010. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
39%

Hmm hol is kezdjem...


Nem volt még robogóm (nemis kell) de az "M" kategórián 1 Honda Tact robogóval nyomtam... olyan monoton volt számomra h csak húzod a gázt :S semmi jó nemvolt benne. Simsonom jelenleg is van azzal legalább megtanulsz váltani meg vmennyire szerelgetni is ( ez nem azt jelenti h nem megbízható a simó). Sokkal többre tartom mint 1 robogót. De nem mondom h nincsnek jó robogók. (Yamaha Aerox tuningolva elég jól néz ki)Inkább kéne 1 Babetta v Romet mint 1 Yamaha jog v honda dio... SIMSON 4VER!!


VESSZEN A ROBOGÓ :D AMI NEMIS MOTOR xD miért hívják robogónak? mer az robogó és nem motor xD

2010. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
31%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:55nak


inkább robogó mint segéd motorKERÉKPÁR. a robogó mégiscsak robog és mégsem bicikli... http://www.youtube.com/watch?v=kpy4xNAnWzM

2010. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


Miért a robogó mi?

Nehogy azt mondd, hogy nem Segédmotor-KERÉKPÁR!

Ez nem a kinézetétől függ, hanem a köbcentitől, ki hogy nevezi.

2010. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
44%
Inkabb robogo mint a ti szarotok :)) a robogo legalabb megy de a ti simsonotok ilyen felolmlo olyan 60as 4es leomlos szar mittudom en :)) megy a francot huzod bog eszi a benzint snem megy mi a baj vajon? Az hogy simson :)))))))))))))
2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
29%
A simsont sem motor a motor fennebecske kezdodik nehogy amr annak nevezzetek fel nem ulnek egy akkora szarra..szivassam magam?:))neeeemmm
2010. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
38%
nekem semmi bajom a Simsonosokkal, csak ne erősítsenek hogy jobban mennek mint a robogók, mert ez barokkos túlzás. Aki erősíteni akar, az jöhet Kakucsra versenyezni, kiváncsi leszek ott milyen nagy szája lessz az embereknek.
2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
55%

Én tudom mi a különbség,

Az, hogy a simsonosok értelmes mondatokat, és szavakat használnak, a robogósok szövegét meg 3szor olvastam el, mire kibogoztam mi a f*szt akartak írni, és leesett kapásbol, hogy "egyszerűek", akárcsak a robogóik.:))

2010. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

hehe én azért sz@rok a robogósokra (tisztelet a kivételnek) mert egy régi motort nem tudnának megbecsülni , nekik egy műanyag sz@r van agyon spoilerezett p..cs amit ha leveszel róla olyan mint terminátor csupaszon (nagy kula) ...

Nekem egy teljesen felújított és közel gyári szép festésű babettám van saját tuningolásal vagyis optimalizálva ahogy én szeretem, pöc röff indul ha húzom húz meredekebb emelkedőn felmegy mint egy robogó! És képzeljétek hiába egy szar motor , b@ki megvan csinálva és többen megnézik mint egy robogót ... :D mert ez érték....

2010. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!