Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyetertetek a 0 tolarenciaval?

Egyetertetek a 0 tolarenciaval?

Figyelt kérdés
En 0.4%ig megengednem siman. Este iszogattunk, fel12 utan mar semmit nem ittunk. 15 ora telt el es nem merek autoba ulni mert 0.25% a szintem. Teljesen beszamithato vagyok csak vekony es lassan szivodik fel. Mast ez nem bosszant??
2018. márc. 13. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek, van elég baleset, nem kell még azzal is növelni, hogy " csak egy sör volt ", annak is van hatása, és van ahol épp az számíthat.
2018. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Molyember ***** válasza:
54%
Nem elég a büntetés. Aki piásan ül autóba, azt hullaházi munkára kötelezném egy évig, ott megismerheti, mire képes egy autó. Ha ezek után még mindig ittasan vezetne, a helyszínen lelőhetné a rendőr, mert nyilvá teljesen hülye.
2018. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10%
Anyám mennyi álszent ember... rakjátok az agyatokat, de közületek állítom már többen ültek volán mögé úgy, hogy előtte megittak valamit... nem kell a kétszínűsködés. A bajorok a legnagyobb sörfogyasztók, ráadásul 5 ezrelékig vezethetnek, mégse hallok balesetről, pedig elég gyakran autóban ülök, mind városban, mint autópályán. Akkor az mitől van?
2018. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jé, én eddig nem ültem úgy volán mögé, az emg hogy nem hallasz baleseteket mindössze azért van, mert nem a német hireket nézed és olvasod nap mint nap. ( Tudom, tudom következő komment az lesz, hogy igen, ott élek, és azt nézem nap mint nap. )
2018. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*0,5 ezrelék
2018. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Hát pedig itt élek, rendszeresen járok be hétvégente Münchenbe, autópályázok haza, mégse látom azt a rengeteg balesetet ittas vezetésért. .. mert egyébként otthon biztos mindenki ártatlanul, tisztán ül volán mögé:-D
2018. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor ideje meglesni a statisztikákat, hogy hány baleset van pl NO-ban egy nap... fura is lenne, ha épp ott lennél mindig, képzeld évi 30.000 körül vezetek, igaz csak MO-on, de utoljára 3 ve láttam balesetet. Pedig van itt is egy rakat.
2018. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A nemeteknek van vezetesi kulturajuk... es ha 0.4 ezrelek akkor betartjak. En jarok rendszeresen. Olaszorszagban rendszeresen aperoloznak meg prosecccoznak munka utan. Naluk ez a kultura resze bar sztem mar alkeszsag. Vezetni meg amugy is szornyen vezetnek.


Amugy nem mindegy hogy vki iszik es utana ul autoba, lehet hulyeseget mondok de sztem nem is ugyanaz a bodultsagi allapot mondjuk 0.4nel ha vki egy sor utan ul autoba, mint amikor mar kialudta magat, evett stb.


En nem tamogatom az ittas vezetest, ma se ultem ugy autoba, pedig a bankom mar bezart mire 0%os lettem. Elmehettem volna taxival is nyilvan.


Egyebkent hozzateszem hogy sokan nem is tudnak rola, hogy reggel meg van bennuk. Eleg sokan iszogatnak este pl. meccs kozben, haverokkal, parjukkal es szinte senkinek sincs otthon szondaja. Ha nekunk nincs akkor en is siman autoba ultem volna del korul.

2018. márc. 13. 18:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet vele, viszont mégis elfogadom, hogy Magyarországon ennyire szigorúan veszik a dolgot. Még így is viszonylag sok baleset történik az ittasan vezetés miatt. A másik gond, hogy Magyarországon rengeteg az alkesz, vagy ha nem is alkoholista, de hétvégente mindenki bebasszik, mint az atom, és akkor vezetne mindenki részegen. Mert senki sem tudja megmondani, hogy mikor 0,4% a véralkohol szintje. Jobb ez így, ahogy van. Bevallom, anno még én is vezettem, nem is kevés ivás után, de teljesen beszámíthatónak éreztem magam. Ma már nem tenném, nemcsak a bünti miatt, hanem mert rájöttem, hogy hülyeség.
2018. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!