Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok max....

Milyen autót ajánlotok max. Más félmillióért? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Üdv, 1.2 hónapon belül szeretnék egy autót vásárolni, és hát ahogy lenni szokott hitelre. A terv, h 36 hónapra, előleg 300.000 Ft, majd havi 40ezer.

A kérdés, h milyen autót ajánlotok? Benzin vagy diesel? Elvárások amúgy kb, h legyen megbízható, ne túl régi, ne hagyjon cserbe, fogyasztás 4-6 között, és 5 ajtós. Egyetemre és dolgozni fogok vele járni lakhelyemtől 90km-re. (Nem napontam hetente.)

Egyéb kérdésre válaszolok!

Köszönöm.


2010. jún. 7. 10:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Hello!


Hitelre semiképpen se vegyed, mert egyik az, hogy másfél milla helyett 1.8 - 1.9 milliót fizetsz vissza a banknak, és mire kifizetted a hitelt, és a "tiéd" lesz a kocsi addigra a másfél milláért vett géped 1.1 - 1.2 milliót fog érni. ez majdnem egy millió forint bukás!


Írtad hogy van 300 ezred, és hogy havi 100-at félretudsz tenni kocsira. vársz vele 3 hónapot, és nyár végén tudsz venni 600e-ért egy pofás kis kocsit, ami teljes mértékben a tiéd, és ami pénz elmenne a hitelre azt a kocsi karbantartására tudod fordítani.


pl:


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Fiesta: Nem akarlak megsérteni, de ez nekem nem autó!

Astra: 1.4-es nevetségesen gyenge motorú, ráadásul 170ezer KM-nél is több van benne.

Seat: Ezzel nincs semmi gondom... :D

2010. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

Szia. Én novemberben vettem egy 3 ajtós 2000res g astrát, 800.000ft-ért. Az átiratásra is gondolnod kell, meg azt se felejtsd el, hogy mint a leírtakból gondolom, első autód lesz, és még nincs 10 éves a jogsid, ami annyit takar, hogy a biztosítást sem úszod meg évi 100.000ft alatt. Vezérművet, ékszíjat, gyertyákat, cseréltem benne, volt még pár kiadásom, eddig mindent egybevéve van egy 160.000kmes de hibátlan 10 éves astrám, amiben futóműcsere volt elől, ezzel és egy új műszakival együtt eddig 1 millióban van benne. 1,6os benzines 101 lovas 74Kwos ecoteh motorral. Én szeretem, elégedett vagyok vele, 20 éves vagyok, és amire nekem kell, arra megfelel. Egy 3 ajtós mindig olcsóbb, mint egy öt ajtós, és igaz, nehezebb ki és be szállni hátulra, de ha gyerekekben is gondolkodsz, az a legnagyobb biztonság, hogy nincs hátul ajtó és lehúzható ablak...


Mindent összevetve, én G astra párti vagyok, ezelőtt F astra volt a családom tulajdonában, ami 92es kibocsátású, és már megfordult benne a kilóméteróra, de még mindig megy. És nem utolsósorban, baromi olcsó a fenntartása.


A hitelt én sem ajánlanám, inkább bírd ki még addig, míg összejön az a pénz amiből vehetsz egy takaros autót. 5-600.000ftért ha utánajársz, nagyon szép 2000-res évi f astrákat lehet kapni változó km-rel.


Sok sikert. Majd tájékoztass, ha meglesz az álomautó.

2010. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én Toyota Avensiseket néznék a helyedben, valamint nézhetsz Astrát, Golfot is! Viszont Toyotából könnyebb ennyiért jót találni, mint a másik kettőből!
2010. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A golfok nem rosszak, bár nehéz jót kifogni ilyen árfekvésben, de nem lehetetlen. Astra G, de csak Isuzu vagyis 1.7td motorosat ajánlanám még.
2010. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Dieselt soha! Inkább egy 1.6-os 8v!
2010. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Az a baj,h elég sokminden elhangzott itt már, összességébe tegyük bele a topba az opelt.

Diesel v benzin ügyben tudunk dönteni?

2010. jún. 7. 18:35
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem dízel, mert nem mindegy, hgy 5-6 liter, vagy 8. Szerintem minden tekintetben jobb a dízel.
2010. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Csak széthullik, zajos mint az állat, stb...

Mikor tanuljátok meg végre, hogy az AUTÓ BENZINNEL MEGY!

2010. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem vennék meg egy félmilliós autót mert később sokba fog kerülni.(Saját tapasztalatból mondom.)
2010. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!