Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok max....

Milyen autót ajánlotok max. Más félmillióért? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Üdv, 1.2 hónapon belül szeretnék egy autót vásárolni, és hát ahogy lenni szokott hitelre. A terv, h 36 hónapra, előleg 300.000 Ft, majd havi 40ezer.

A kérdés, h milyen autót ajánlotok? Benzin vagy diesel? Elvárások amúgy kb, h legyen megbízható, ne túl régi, ne hagyjon cserbe, fogyasztás 4-6 között, és 5 ajtós. Egyetemre és dolgozni fogok vele járni lakhelyemtől 90km-re. (Nem napontam hetente.)

Egyéb kérdésre válaszolok!

Köszönöm.


2010. jún. 7. 10:13
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:

fogyasztás 4-6liter között? akkor diesel

legyen megbízható? akkor inkább benzines

ennyi pénzért csak rengeteget futott diesel van, a km óra állásokat nyugodtan megszorozhatod 2-3al. Ha pedig véletlenül hozzá kell nyúlni egy dieselhez arra a gatyád is rámegy!

Inkább 500e környékén nézelődjél, és akkor talán majd fent is tudod tartani a gépet.

2010. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, valójában minden érdekel, a másfél csak a maximális ár, kevesebb lehet. :)

Várok konkrét autókat is akár, használtautó oldalról, ha van türelmetek. :)

Esetleg 4es golf? Vagy ti tudjátok na. :)

Várom a válaszokat.

2010. jún. 7. 11:22
 3/33 anonim válasza:
4es golfot felejts el, jó autó, csak ennyiért leharcolt és/vagy törött van. Ha a lényeg hogy A-ből B-be relative kis fogyasztással, megbízhatóan, akkor én ezen a vonalon néznék szét pl: corolla, golf3/vento, astra, corsa, punto1 és a swift. igaz a swiftet nem tartják sokra, de rengeteg van belőle, könnyen találhatsz egy kis futású, szép példányt, alkatrész k.sok van hozzá, ráadásul gombokért, emellé nem fogyaszt sokat.
2010. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
jah elfelejtettem írni, hogy a hitelt felejtsd el!!!
2010. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

na alakul ez :) köszi, hitellel mi a gond?

hogyan kellene akkor?

mert pont azért szeretnék autót, h azzal jöjjek dolgozni, ha azért dolgozok, h autóra spóroljak, az olyan epic fail kicsit. mi lenne a megoldás?

2010. jún. 7. 11:35
 6/33 anonim válasza:

hogy a hitellel mi a gond??? kb 2x annyit fizetsz vissza, ráadásul már nem hajigálják csak úgy az ember után, és egy olyan dologra hitelt felvenni, amit elég sok veszély fenyeget, akkor könnyen két szék közé huppansz, se autó, se pénz, csak a nagy tartozás.


Azt írtad az elején, hogy 3k-t gondolsz befizetni kezdőnek, ha csak eddig tudsz nyújtózkodni akkor: pl swiftből a következő a felhozatal: [link] tény hogy nem jampizós gép, de a sajátod lehet, és még a fenntartására is marad pénzed ha dolgozol.

2010. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

A hiteles dologgal kapcsolatban, mivel az autók hitelét legtöbbször a Porsche bank intézi, így elég adott a helyzet:

[link]


Ide másfelet beírva, a kezdő 300 ezer lenne, 36 hónapra, majd havi 40. És az egész műveleten 240 ezer Ft-ot buknék ami sztem nem vészes.

Az autó hitel sztem annyira nem vészes mint a többi..

Cáfolás?

2010. jún. 7. 12:05
 8/33 anonim ***** válasza:

Fiat Panda 1,3 JTD


1,2-1,3 millióért megkapod 2004-2005-ös évjáratban, 5 ajtós, 4-5 literrel elszaladgálsz vele. :)

2010. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:

szal. Felejtsd el a hitelt mert nem éri meg buksz 240-et ami sok pénz akárhogy nézed. Inkább vegyél kp-re autót. Nekünk volt egy opel astránk 2,5 milla hitelt vettünk fel rá és 3,7 milliót fizettünk, de felbontottuk a szerződést és kp-ba egyből kifizettük. Ennyit a hitelről.

Az autó szerintem egy opel astra "g" legyen. Rengeteg van a neten belőle.

2010. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
f astra c14nz 60lovas eléggé megbízható...5-6literrel mászkálhatsz városba
2010. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!