Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok max....

Milyen autót ajánlotok max. Más félmillióért? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Üdv, 1.2 hónapon belül szeretnék egy autót vásárolni, és hát ahogy lenni szokott hitelre. A terv, h 36 hónapra, előleg 300.000 Ft, majd havi 40ezer.

A kérdés, h milyen autót ajánlotok? Benzin vagy diesel? Elvárások amúgy kb, h legyen megbízható, ne túl régi, ne hagyjon cserbe, fogyasztás 4-6 között, és 5 ajtós. Egyetemre és dolgozni fogok vele járni lakhelyemtől 90km-re. (Nem napontam hetente.)

Egyéb kérdésre válaszolok!

Köszönöm.


2010. jún. 7. 10:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Hát én sem ajánlom neked a hitelt , gondolj bele h véletlenül összetörik a kocsid ( sok hülye van az utakon , nem csak rajtad múlik a dolog) annyira hogy nem birod használni , és akkor ottmaradsz kocsi nélkül amire fizeted a hitelt de nem tudsz vele sehova menni.inkább vegyél olcsóbb autót , amit ki tudsz fizetni kp-val , mert az már ki lesz fizetve , és ha lesz is valami a kocsival , akkor legalább nem fizeted a kölcsönt a semmire.Én is kocsiért dolgozok , ha végre találok vmi munkát , nincs ebben semmi szégyen.
2010. jún. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

ma 12:28


ilyenünk volt :) A gatyánkat is ráfizettük arra a kocsira...

2010. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
Az egyik haverom szintén hasonló elképzelésekkel vett fel kocsihitelt, benzinre csak 2hétig futja havonta, utána meg csak 3kifli/nap hogy vhogy kitudja fizetni a hitelt. Szép kis élet, de azért gondold végig egy józan pillanatodban, hogy Te is ezt akarod-e.
2010. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Igazából jó munkám van, havi 40 szerencsére nem vágna földhöz. Persze, h van hátránya a hitelnek, de előnye is, lesz autód. Ha gyűjtenem kell rá, akkor minimum 1 évig semmi, ha havi 100-at félreteszek...

Szóval tudom, h nagy felelősség..

2010. jún. 7. 12:47
 16/33 anonim válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy a káposzta is megmaradjon, de a kecske is jóllakjon?
2010. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Bocsi, de "nem értem ezt a külvárosi tolvajnyelvet, mi az, h egy pók mászik a fejeden?"

:):):):)

Bővebben mit értesz a káposzta/kecske alatt?

2010. jún. 7. 13:18
 18/33 anonim válasza:
ha csak mondjuk 3-4hónapot eltolnád az autóvásárlást? és akkor egy "vállalhatóbb" autód lenne? ráadásul saját, és nem a banké?
2010. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Jaja hát egyre inkább ezen vagyok, h ez lesz...

Hát kényelmetlen lesz buszozni az biztos.

De az biztos, h ésszerűbb.

2010. jún. 7. 13:40
 20/33 anonim ***** válasza:

Naszóval. Én ezeket az autókat mondanám hirtelen, de csak mert lehet, hogy én is veszek max ennyiért autót, és ezek voltak a parkolómba!

Ez itt pl. igaz, hogy 1.8-as, viszont japán.

[link]

Ez pedig bár csak 1.6-os viszont magántulajdonostól van!

[link]

Valamint egy 320i BMW, viszont itt a fogyasztása simán duplája, mint amit szeretnél!

[link]

2010. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!