Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A robogó is motor?

A robogó is motor?

Figyelt kérdés
A robogós is motorosnak számít?
2010. máj. 21. 12:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

A robogós sose fog motorosnak számítani...Aki robogót vesz az nem azért veszi mert szeret motorozni hanem mert keveset eszik, nem kell tudni váltani, akárhol lerakhatja (majdnem...) A simson azért egy rendes motor, sokkal élvezetesebb mint robogózni..szerintem...Én nem bírom a robogókat az biztos,mindig rendes motoros voltam, azon is tanultam meg motorozni 7-8 évesen.Van pár haveromnak de ők se motorosnak tartják magukat.


16/L

2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
16/l te nagyon soakt ertessz hozza =)) menj kislany es ird meg a hazi feladatot majd menj aludni es ne jarjon a pofad mert egyszer a tvbe a hiradoba lattam 1 motort. Kussolj kislany te nem ertesz ehhez csak a sz...hoz.
2011. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Ja utolsó :)
2011. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!